כיצד מארגנים חתונה אינטימית בעלויות נמוכות?

אם אתם זוג צעיר שלא רוצה לשים את כל חסכונותיו על אירוע מסוג חתונה, ואתם רוצים לארגן חתונה קטנה וכזאת שלא תחרוג מתקציב שפוי, חשוב שתדעו כי חתונה קטנה יכולה לעתים להיות יקרה יותר מגדולה, ואף להוליד 'כאבי ראש' לא קטנים.

עם זאת במידה ותפעלו נכון, ייתכן כי תצליחו לארגן חתונה אינטימית קלאסי וכזאת שתיזכר לשנים ארוכות באמצעות תקציב זעום. אז כיצד מארגנים? מדריך לארגון חתונה בתקציב דל בהמשך.

רבים מהזוגות שמתחתנים מאמינים כי חתונה קטנה היא לא רק כזאת שנחשבת אינטימית ומרגשת יותר אלא שהיא גם זולה יותר ולכן הם בוחרים חתונה קטנה בטבע.

עם זאת חשוב לדעת שדווקא החתונות בעלות מספר המוזמנים הגדול יותר הן אלה שנחשבות חסכניות וזאת משום שבמקרה כזה של ריבוי משתתפים מחיר המנות שמפניקה לאירוע חברת הקייטרינג או אולם האירועים יורד.

עם זאת במידה ואתם רוצים לפעול בארגון אירוע קטן תוך חסכון – ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות:

חתונה חברתית – בשנים האחרונות כל מה שקשור בחתונות חברתיות ושימוש באלמנטים ברי קיימא הפך לפופולארי וזאת בשל הצורך לחסוך כספים ולהפוך את הסביבה לשימושית יותר וכזאת שלא מייצרת אלמנטים חדשים. באמצעות חתונה חברתית שמתקיימים ביום שישי בצהריים ברחוב שחלק מהאורחים הם פשוט אנשים שנמצאים ברחוב היא חתונה נפלאה! כיום כבר אורגנו בארץ כמה חתונות חברתיות בהם הכלה והחתן יצאו במחולות עם שלל האוכלוסייה שריגשה אותם בהשתתפות בשמחה. בכך אין צורך למצוא אולם חתונות יקר.

לוקיישנים אלטרנטיביים – אם אתם רוצים לוותר על אולם החתונות היקר או גן האירוע היוקרתי, תמיד תוכלו למצוא שלל חללים אלטרנטיביים שמציעים מקום מומלץ לחתונה קטנה בתל אביב או בכל מקום בארץ, תוך קבלת חללי אירוע אורבניים בתוך ערי המרכז. חללי אירועים בתל אביבי ובסביבה מציעים חללים המתאימים גם בגודל וגם במחיר לחתונות קטנות.

סיוע של מפיקי אירועי – אם תסתייעו במפיקי אירועים ובחברות הפקת אירועים כמו חווה ואדם המתמחות בהפקת חתונות קטנות ייתכן שתצליחו לחסוך כסף רב. זה נכון, השירותים של החברות האלה עולים כסף, אך בשל הקשרים שיש לחברות, יכולות הארגון והתיאום ויכולות המיקוח של המפיקים בכל הנושאים של נותני שירותים – יחסוך לכם כסף רב.

ברטרים – נסו לבצע 'ברטרים' עם נותני שירותים בכל הנוגע לשירותי החתונה אם אתם עצמאיים ועוסקים בתחומים שיכולים לשרת את אנשי המקצוע כמו dj, להקה, צלם חתונות, ועוד.

חתונה קטנה בטבע – עוד כדי לחסוך עלויות תוכלו ליהנות מחתונה בטבע, תוך שבחתונה כזאת המתקיימת בחוף כמו גם על חוף הים, במרפסת הבית, בחצר ועוד תוכלו לבקש מהאורחים להביא בעצמכם את מנות האוכל אך זאת במקום הבאת צ'קים שיכולים לעיתים להעיק.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה