חתונה בחווה

כשחושבים על מקום לקיום חתונה, לא בטוח שחווה היא האפשרות הראשונה שעולה לנגד העיניים. אבל, וזה אבל גדול, כמעט כל מי שהיה מעורב בחתונה מהסוג הזה יוכל להעיד שמדובר בבחירה מצוינת. חתונות שמתקיימות בחווה הן בעלות מלוא הפוטנציאל להיות מיוחדות וקסומות באמת, במיוחד אם אתם נעזרם בחברה שתוכל להפיק לכם את חתונת החלומות. בדיוק בשביל זה אנחנו פה.

למה כדאי לקיים חתונה בחווה?

ערב חד פעמי

עם השנים, חתונות קיבלו "נוסחה" כמעט מחייבת. הקהל יודע למה לצפות, וקשה מאוד לחדש ולהפתיע. הבחירה לערוך חתונה בחווה היא ההיפך הגמור מכך. זוהי בחירה מקורית בכל קנה מידה, שתספק לאורחים (וכמובן שגם לחתן ולכלת השמחה) חוויה שהיא באמת חד פעמית. אירוע שייזכר שנים על גבי שנים, ואפילו לכל החיים.

איפה הרומנטיקה? בחווה

בשנים האחרונות הביקוש לקיום אירועים בחללים פתוחים, כמו גם בחיק הטבע, נמצא במגמת עלייה. אחת הסיבות לכך היא התפאורה המושלמת שניתן לקבל באירועים בלוקיישן מנצח, יחד עם אווירה רומנטית ומרגיעה התורמת אף היא. חתונות בחווה לוקחות את כל זה מספר צעדים קדימה. זוהי האפשרות לקיים חתונה באווירה יוצאת דופן ופסטורלית, מה שבהחלט צפוי להיראות גם בתמונות ובסרטונים מהערב המרגש הזה.

אירוע עד השעות הקטנות (או מעבר לכך)

אחת הבעיות העיקריות עם אולמות וגני אירועים, ובטח ובטח אירועים המתקיימים בסביבה עירונית, הוא שמשלב מסוים נוצרת תחושה שסוף האירוע מתקרב. במקרים אחרים, יש מגבלות להפקת רעשים חזקים מעבר לשעות מסוימות. בחתונה בחווה אין פעמים רבות את הבעיה הזו, מהסיבה הפשוטה שעשוי להיות מספיק שטח לקיים בו את החתונה מבלי להפריע לאיש, גם בשעות הקטנות של הלילה. בחלק גדול מהמקרים גם אין צורך לקבל אישורים מיוחדים על מנת לקיים את החתונה, מה שממש אי אפשר לומר על כל מקום פוטנציאלי ששוקלים לקיים בו את היום המיוחד הזה.

טרנד לוהט של עולם החתונות בשנים האחרונות הוא אפטר פרטי, שבמקרה הזה יכול להימשך גם עד הבוקר. יש חוות שמציעות את האופציה של לינה לאורחים, בצורות שונות, מה שיאפשר להמשיך לחגוג עד לא ידע. הלינה אף עשויה להביא לכך שהחגיגה תמשיך גם לאחר מכן, למשל לתוך סוף השבוע. מקבלים כאן כמה ימים של שיכרון חושים, בדיוק כפי שאפשר לצפות מחתונה.

מגוון רחב של אפשרויות

לכל חווה ברחבי ישראל יש את האופי והמאפיינים שלה, מה שמבטיח אירוע שלא נראה כמו כל אירוע אחר. עובדה חשובה נוספת הנובעת מכך היא שכל זוג יוכל בוודאי לבחור את החווה האידיאלית עבורו, כזו שמגשימה את כל החלומות שלהם לגבי ערב החתונה. חוות גדולות או קטנות יותר, בשלל לוקיישנים על גבי מפת ישראל (מושבים, קיבוצים ואפילו יערות או מדבריות) ועם מפרט שונה.

ברחבי הארץ מסתתרות חוות בבעלות פרטית המציעות את היופי של הטבע עם תשתית מתאימה. בידינו הקשרים עם בעלי החוות ונוכל להפיק עבורכם בהן חגיגה מיוחדת במינה, תוך שאנחנו לוקחים את המושכות ומבצעים עבורכם את כל הארגונים, התיאומים והפעולות בשטח. אירוע בחווה היא אלטרנטיבה מושלמת למי שאין בידו חצר גדולה או שטח בטבע עם אישורים מתאימים.


אנו כאן על מנת להגשים חלום זה – אם מדובר בחתונה רבת משתתפים או חתונה אינטימית וייחודית.

מתכננים אירוע? חייגו: 077-1236775

    או השאירו פרטים ונחזור אליכם    מתכננים
    אירוע?
    לעוף למעלה
    כלי נגישות