איך עורכים אירועים קטנים בטבע

אירועים קטנים בטבע הם טרנד שהולך וגובר בשנים האחרונות. הצורך להביא ולחוות משהו ייחודי ומקסים עם הקרובים לכם, מוליד יותר אנשים שמעוניינים באירועים בטבע.

הטבע שלנו רחב וגדול והוא מכיל מגוון אתרים שבהם ניתן לערוך אירוע כמו אירוע בשטח פרטי, אירוע ביער, בחוות סוסים, בחוף הים ועוד. אז איך עורכים אירועים קטנים בטבע? הכנו לכם רשימה של מקומות טבעיים במיוחד ומספר טיפים להפוך את האירוע שלכם ליפה במיוחד.

 אירוע בשטח פרטי – אזורי המדברים בארץ הם אזורים הפרוסים בעיקר באזור הדרום, ומשמשים בשנים האחרונות כאטרקציה לאירועים. אירוע בשטח פרטי הוא אירוע שדורש תכנון והקפדה ברמת הפרטים הגדולים והקטנים. כדי לתכנן אירוע בטבע המדברי חשוב לדעת כי המדבר הינו אזור חם בשעות היום אך קריר במיוחד בשעות הלילה, ולכן כדאי להיעזר בצילייה גדולה לאירוע בשעות היום או באוהל לאירוע בשעות הלילה.

אירוע בשטח פרטי מאופיין בחוסר רשמיות והוא יכול לכול בתוכו מקומות ישיבה על מחצלות במקום על כסאות, מאכלים מצננים על טהרת החלב, שבילי נרות שיהוו חלק מקסים בעיצוב, ושמיכות אישיות שניתן להתעטף בהן בשעות הלילה. כל האלמנטים הללו הופכים את האירוע לחוויית קסם מדברי של ממש.

אירוע ביער – יער הוא מקום מסתורי וכיפי לערוך בו אירוע. אירוע ביער יתאפיין בשולחנות עגולים או ארוכים כדוגמת שולחנות אירופאים בהם ניתן להושיב אורחים רבים. את הקייטרינג ניתן להגיש מתוך מכוניות ואן  מגניבות ומקושטות ממש כמו בפסטיבלים שמתקיימים ביערות, וניתן להדליק מדורה בצורה זהירה לשעות הריקודים. אירוע כזה, שמאורגן טוב, יכול להיות אחד האירועים המדהימים שתתכננו.

אירוע בחוף הים – אירוע בחוף הים מחזיר רבים מהאנשים לימי הנערות הפרועים. גלי הים הם התפאורה המקסימה ביותר שיש, החול נעים משחרר, והאווירה חופשית וצעירה. אירוע כזה יכול להיות מושלם עם עיצוב של בלונים לבנים סביב המקום בו מתקיים האירוע, שולחנות ארוכים עליהם מפוזרים קישוטי צדפות, וקייטרינג שכולל דגים – ישלים את הקונספט הנפלא.

חשוב לדעת!

אם בחרתם לתכנן אירוע בטבע באופן עצמאי וללא חברת הפקות, חשוב לשים לב לכל הפרטי, החל מאישור של רשות הטבע והגנים לקיים את האירוע, וכלה בדאגה לתאורה, הגברה, אוורור, חימום, קירור ואפילו ביטוח לאורחים שלכם. חשוב לדעת שאירוע בטבע, הוא אינו אירוע באולם או בגן בו יש כמעט הכל, אך מצד שני, עם תכנון נכון, יכול האירוע להיות חלק מחוויה בלתי נשכחת.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה