אירועים קטנים בטבע

בשנים האחרונות הולך וגובר טרנד אירועים בטבע וכובש המוני אנשים שמחפשים לחוות את החוויה הקסומה והבלתי נשכחת הזו. הטבע, מילה כללית למגוון אפשרויות של הפקת אירועים בשטח פרטי, ביער, בחוות סוסים, בחוף ועוד. 

רוצים לממש אירוע מושלם של פעם אחת בחיים? נמאס לכם מאירועים שגרתיים ובנאליים ומתחשק לכם לרגש ולהפתיע אפילו את עצמכם? אירועים קטנים בטבע, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת כדי שהאירוע שלכם יותיר את חותמת הרגש והייחודיות. 

אירועים קטנים בטבע – אילו אופציות עומדות בפניכם? 

הפקת אירועים קטנים בטבע בשטח פרטי יכול להתרחש גם באזור המדבר, הדרום המדהים והקסום מאפשר לכם להצטרף לרבים וטובים שכבר עשו זאת – אירועים של פעם אחת בחיים תחת כיפת השמיים בדרום הארץ בזכות שבילי נרות קסומים ותפאורה בלתי נשכחת. 

אופציה נוספת הוא אירוע ביער, אירוע כיפי ואפילו ייחודי בזכות המסתוריות מסביב.  אופציה נוספת תעצים לכם את האירוע באמצעות אירועים קטנים בטבע והפעם על חוף הים. חול נעים, תפאורה מדהימה, צדפות, ריח ים וזמן בלתי מוגבל של אירוע רב משתתפים מרווח ונעים. 

להתאים את עצמכם לטבע – כך תממשו אירוע של פעם אחת בחיים 

אם תבחרו ללכת על אירוע בשטח פרטי חשוב להביא בחשבון את האקלים המשתנה להצטייד בהתאם באוהל בשעות הלילה ובחירת צילייה לשעות היום. כמו כן, אפשר בהחלט להוסיף לכל זה שמיכות אישיות להתעטף בהן בלילה. 

רוצים להפיק אירוע ביער? יש לכם רשימת אורחים גדולה? מה שיידרש מכם בשלב הזה הוא לבחור שולחנות עגולים או ארוכים כמיטב המסורת בעוד הקייטרינג יוגש מתוך מכוניות מקושטות ממש בדומה לפסטיבלים שמתקיים בטבע והנה לכם אירוע מושלם.

האופציה הנוספת היא הפקה בחוף הים, מחפשים להשתגע, להתפרע? קהל האורחים שלכם צעיר ומאתגר? הים כבר יעשה את שלו בהיבט התפאורה ואילו קייטרינג שתבחרו מראש ויכלול בתוכו דגים בהחלט שישלים את הרעיון המופלא. 

מה חשוב לדעת לפני שהתקיימו אירועים בטבע? 

בחרתם להפיק אירועי טבע באופן פרטי? במעמד הזה הרשו לנו להמליץ לכם להשיג אישורים מטעם רשות הטבע והגנים, אחרי ככלות הכול הדבר האחרון שתרצו זה שמישהו יפסיק לכם את האירוע לפני שהוא החל. 

אז כדי שלא לגרום לעוגמת נפש ולתת לאירוע להתרחש על הצד הטוב ביותר לצד האישורים אל תשכחו את התאורה וההגברה, האוורור, החימום, הקירור לרבות ביטוח האורחים, אחרי ככלות הכל לא מקיימים אירוע במקום סגור והאחריות המלאה היא עליכם, אלא אם תבחרו לעשות זאת אחרת! 

אירועים קטנים בטבע – למה דווקא אנחנו? 

חווה ואדם היא חברת הפקות המציעה את שירותיה מעל שלושה עשורים. לא משנה באיזה אירוע תבחרו, אירועי הטבע שלנו יאפשרו לכם לפגוש בפאר ובהדר ולצד התאורה הטבעית ביותר והיצירתיות תהפכו חלק מהמון לקוחות שכבר חוו אירועים מושלמים ובלתי נשכחים. 

הצטרפו עוד היום לרשימת הלקוחות שלנו שבחרו להגיע לפגישה ללא התחייבות, סיפרו על הרעיון שלהם והוציא אותו לפועל בזכות המוניטין והרצון שלנו לממש את האירועים המרגשים ביותר.  

עומדים לפני הפקת אירוע גדול וחשוב? כאן המקום והזמן לזמן אתכם לאפיין את האירוע שלכם ולהוציא את הרעיון החלומי שלכם לפועל. 

חווה ואדם – המקום הטוב ביותר להתאים את המיקום לפי כמות המוזמנים, נוחיותם ונגישותם הקלה, האווירה המשגעת ובעיקר החוויה המעצימה לעוד אינספור שנים. 

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה
כלי נגישות