חתונה בים

אין הרבה מקומות קסומים יותר מאשר הים, כשלמרבה השמחה ישראל רוויה בחופי ים מרהיבים מצפון ועד לדרום. הים יוצר אנרגיות של אינסופיות – אושר שאינו נגמר, תחושת חופש, שלווה, רוגע... וכך גם יכולה להיות החתונה שלכם – חשבו על חופת שמיים כחולים, תחושת חול מדגדג, רוח קלה מלטפת ורחש גלים המהווים יחדיו התפאורה האידיאלית לחופה ולרגעי השיא של הערב…

החדשות הטובות הן שבישראל יש תנאים אידיאליים לעריכת אירועים תחת כיפת השמיים, במיוחד בחוף הים. כל אלה יחד עם השמש הנעימה המבקרת אותנו בישראל רוב ימות השנה (תשמחו לשמוע שבישראל יותר מ-300 ימי שמש בשנה) יכולים להיות התפאורה המושלמת בחתונת החלומות שלכם.

אנו כאן על מנת להגשים לכם את החלום הזה – בין אם מדובר בחתונה רבת משתתפים או חתונה אינטימית וייחודית, בשלל חופים במדינת ישראל.

אז איך מארגנים חתונה בים?


בחוה ואדם נדאג לחבר אתכם לחוף הים המתאים ביותר עבור האירוע שלכם, על פי המיקום הגיאוגרפי, מספר האורחים וכמובן שגם ההעדפות שלכם מבחינת האווירה. כזה בו ניתן לארח את כל האורחים החשובים לכם באופן מכובד ולספק להם אירוע חד פעמי, כמותו לא נתקלו. כמובן שגם הזכרונות שלכם מהיום המאושר בחייכם יהיו מושלמים.

חשוב לזכור שארגון חתונה אינו מלאכה פשוטה, כאשר התמונה הופכת למורכבת יותר במקרה של חתונה בים – מקום שעם כל היופי שלו אינו מורגל ומותאם לעריכת אירועים משפחתיים או עסקיים. בנוסף, לחתן ולכלה המיועדים אין לרוב את הידע וגם לא את הזמן הדרושים על מנת לתכנן את האירוע בצורה המקצועית ביותר. אנחנו נחשוב יחד איתכם על כל הפרטים – הגדולים והקטנים: התאמת קייטרינג ותפריט, בחירת הבר הנכון והמתאים ביותר לאווירה אותה תרצו ליצור ביום שלכם ועד פרטים קטנים (בעלי חשיבות גדולה מאוד) כמו חשמל, מים וסאונד. כל אותם פריטים שאירוע לא יכול להתקיים בלעדיהם, ושאתם לא יכולים להתפשר בבחירת הספקים והציוד המאפשרים זאת.

במילים אחרות: אנחנו ניקח על עצמנו ניהול מלא של הארוע, מתחילתו ועד לסיומו המוצלח, במטרה שאתם תבואו מרוכזים רק באושר הפרטי שלכם, תשאירו לנו את כל הארגונים והתפעול של האירוע ותיהנו כאחרון האורחים. אנחנו מתחייבים לעשות את כל המאמצים כדי ליצור עבורכם חתונה מאושרת, שמחה וייחודית.

מתכננים אירוע? חייגו: 077-1236775

    או השאירו פרטים ונחזור אליכם    מתכננים
    אירוע?
    לעוף למעלה