חתונה בחצר המשפחתית

מחפשים מקום מושלם לקיום החתונה שלכם, שיבטא יציאה מהמוסכמות ויותר זיכרון חד פעמי? יכול מאוד להיות שהפתרון נמצא קרוב יותר ממה שאתם חושבים – בחצר הבית שלכם, ליתר דיוק. חתונה בחצר המשפחתית היא אירוע בעל אופי אינטימי שמחובר מאוד למושגים של ביתיות ומשפחתיות. אם ברשותכם חצר גדולה, הרי זו הזדמנות מעולה לחוות אירוע שכזה. נוכל לעצב חגיגה שמחה עם הטאץ' המשפחתי המיוחד שלכם.

למה כדאי לערוך חתונה בחצר?

חתונה בחצר מציע כמה יתרונות מוחשיים מאוד, שהופכים אותה לאחת הבחירות היותר מעניינות ומוצלחות שתוכלו לקחת ביום המאושר שלכם. ראשית, ויש שיגידו מעל הכול, מדובר באקט סמלי המהווה יופי של סגירת מעגל. אתם הרי מתחתנים במקום בו גדלתם, או אפילו אתם חיים בזה הרגע, ואין רגעים מרגשים יותר. חתונה בחצר יכולה להציע לכם באופן מיידי את החיבור האישי, שהוא כידוע אחד הפרמטרים העיקריים להצלחת כל אירוע, ובכך להפוך את היום למאושר ולמיוחד אפילו יותר. כי מי לא אוהב
את הבית שלו?

חתונה היא אירוע מרגש, אפילו מלחיץ, בו ההתרגשות צפויה להציף את כל אחד מבני הזוג (וגם בני משפחותיהם) ולהתגבר בצורה משמעותית ככל שהיום המאושר מתקרב. מידת חוסר ודאות קיימת תמיד, ובכוחה להקשות עליכם ליהנות במידה מסוימת מהאירוע. החדשות הטובות הן אפשר לצמצם את התחושות האלה באמצעות בחירה במקום שמכירים ושמרגישים בו תמיד בנוח, כפי שחתונה בחצר עשויה להציע לכם. מקום שפשוט קשה לפספס איתו.

חתונות בחצר עשויות להיות פשוטות יותר להגעה עבור חלק גדול מהאורחים, שמכירים מטבע הדברים את המיקום ויודעים כיצד להגיע אליו בצורה הפשוטה ביותר. ייתכן שמחיר החתונה יהיה נוח יותר בהשוואה לאולמות אירועים יוקרתיים, אם כי חשוב שלא לעגל פינות אלא לערוך חתונה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הנדרשים (מה שכמובן ישפיע על המחיר).

אז איך מפיקים חתונה בחצר?

עם כל היתרונות הטבעיים של חתונות בחצר, אין ספק שארגון האירוע הוא עסק למקצוענים בלבד: אף חצר הרי לא ערוכה מראש לקיום חתונות, לא משנה עד כמה רחבת ידיים ומרשימה היא. ההפקה דורשת ארגון של המרחב באופן שיציע את כל מה שדרוש וינצל עד תום את נתוני הפתיחה של החצר, חיבור לתשתיות הנדרשות לקיום האירוע מבחינה טכנית.

שטח החצר הוא דוגמה מצוינת. חצר קטנה דורשת תכנון מוקפד ויצירתיות בתכנון ובניצול השטח, שיבטיח שבאירוע לא יהיה חסר דבר. מן העבר השני של המשוואה, יש הרבה מאוד החלטות חשובות שכדאי לקחת גם במקרה של חצר מרווחת, למשל בכל הנוגע לתחימת האירוע באופן שיציע לכם אינטימיות. לכל חצר יש חוקים משלה, וחברה המנוסה בתחום תדע בוודאי כיצד להפיק ממנה את המקסימום. עד שלא תזהו את החצר שלכם.

נשמח לקחת על עצמנו את המשימה של הפקת חתונה בחצר ולבצע אותה על פי הספר. נביא את כל הניסיון שלנו בהפקת אירועים בכלל וחתונות בפרט בשטח הפתוח, ונשתמש ביופי וביתרונות הטבעיים של חצר הבית כדי לשדרג לכם את האירוע ולהפוך את החתונה שלכם לאירוע חלומי, יפהפה וחד פעמי!

נשמח להגיע כדי לראות את החצר והבית ולתכנן את ההפקה בצורה היסודית והטובה ביותר כך שביום האירוע כל שעליכם לעשות הוא להנות מהחגיגה.


אנו כאן על מנת להגשים חלום זה – אם מדובר בחתונה רבת משתתפים או חתונה אינטימית וייחודית.

מתכננים אירוע? חייגו: 077-1236775

    או השאירו פרטים ונחזור אליכם    מתכננים
    אירוע?
    לעוף למעלה
    כלי נגישות