חתונה איכותית

אנחנו מחכים לרגע הזה כמעט כל החיים, חולמים עליו, מדמיינים אותו וכשהוא מגיע – אנחנו בעננים. עם זאת, רגע אחרי שאנחנו מסיימים את שיחות הטלפון וההודעות לכל המשפחה והחברים הכי טוב, מגיע השלב שבו אנחנו נדרשים לשנס מותניים ולהתחיל לעבוד. הרי החתונה המושלמת היא זו שכל פרט בה נבחר בקפידה ובעיקר פרט אחד גדול ומשמעותי: האולם. אז בוחרים אותו? הנה נקודות למחשבה.

1 – גודל האולם האידאלי

לפני שאתם בוחנים אפשרויות, מסננים חלופות ויוצאים לסיור אולמות עד שתיפלו מהרגליים, כדאי שתהיו קצת יותר ממוקדים ותבחרו רק את מה שבאמת נכון לכם. אם אין לכם עדיין רשימת אורחים אולי עדיף שתתחילו דווקא שם, רק כדי שתוכלו לדעת לכמה אורחים לצפות. ככל שהאירוע שלכם פתוח יותר לחברים של ההורים מהמשרד ולחברות של האחות הקטנה מבית הספר, כך תצטרכו אולם גדול יותר. בפשטות, רק אם תדעו כמה אורחים (פחות או יותר) צפויים לכו תוכלו להתמקד במקומות שיספקו נוחות ומרחב. ככה בוחרים אולם חתונה איכותי באמת – מתמקדים.

2 – הקונספט המדליק שלכם

אולי אתם חובבי חתונות טבע ואולי בא לכם לתכנן חתונה אורבנית. יכול להיות שאתם מכורים לסדרת הטלוויזיה "משחקי הכס" ואתם בכלל משתוקקים לארגן אירוע במקום שיכול להוות תפאורה מושלמת (ומפוארת) בזמן שהאורחים עוטים עליהם את בגדי המלכות של חאליסי או סרסיי. אם יש לכם קונספט מסוים רצוי שתקבעו אותו מראש, לפני שתחפשו אולם או גן אירועים. חתונת טבע תקיים במקום שונה לחלוטין מהאירוע האורבני, ואירועי קונספט זקוקים למקום המתאים ביותר כדי להשיג את המטרה.

3 – המקום היפה באמת

גם אם מצאתם כמה אפשרויות שנראות לכם טובות מאוד, ואולי אחת מהן מתעלה על האחרות, אל תמהרו לבחור בלי להגיע לביקור כשבמקום מתקיים אירוע. חשוב שתדעו איך נראה האולם בזמן אמת והאם המקום היפהפה שראיתם כשהגעתם בשישי בבוקר עדיין מרשים גם כשהשמש שוקעת והתאורה המלאכותית מאירה את המקום. חוץ מזה, כשתגיעו "בזמן אמת" תוכלו לקבל רעיונות והשראה לעיצוב משלכם למקום.

4 – גם הסביבה חשובה

בחרתם קונספט, הגדרתם את גודל האולם האידאלי והוא נראה נפלא כשהוא מלא באורחים ובאוכל טוב. רגע לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית ונועצים תאריך ביומן הביטו סביב עוד פעם אחת. הפעם נסו להתמקד לא במה שקורה בין כתלי האולם אלא דווקא בחוץ. האם הגישה אל המקום נעימה או האם אתם ממוקמים בלב ליבו של מרכז מסחרי רועש והרבה פחות מזמין? אז נכון, כשהאורחים נכנסים מבעד לדלתות האולם הם שוכחים מה קורה בחוץ, אבל גם למענכם וגם למענם ודאו שהאזור כולו נעים, ולא רק מתחם האירוע.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה