אודות

קצת עלינו
בית אודות

אודות חווה ואדם

הפקת חתונות בטבע

מי אנחנו

חווה ואדם היא חברת הפקות מקצועית עם ותק של למעלה מ 30 שנה בעולם ההפקות.
השאיפה שלנו להגשים משאלת לב ולהוציא לפועל חתונות מהחלומות.ההתמחות שלנו היא ליצור חתונות "שונות". חתונות על רקע תפאורה טבעית- העצים, הצמחיה, הים או המדבר של ארצנו היפה. חתונות בחצר המשפחתית או אפילו חתונות בוטיק בבתים יוצאי דופן או במקומות נדירים אחרים.

התהליך

בפגישה ראשונה ללא התחייבות המטרה שלנו היא להכיר אתכם, בני הזוג, להקשיב לרצונות שלכם ולהבין את החלומות שלכם. אנו אוהבים לאפיין כל חגיגה עם רעיון מיוחד ושונה. יחד נמצא את הקונספט שהוא רק שלכם. אז נבנה את כל האירוע סביבו. אנו מאמינים כי כל מרכיבי האירוע צריכים להתחבר בסינרגיה מושלמת. כשזאת מתקיימת נוצרת חגיגה שאין דומה למה.

המיקום

הניסיון הרב בהפקת אירועים חשף אותנו למבחר לוקיישנים יחודיים. בפגישה נציע לכם מבחר מיקומים מעניינים בטבע. נדאג כי אותו מיקום הוא בגודל מתאים עבור מספר המוזמנים וכי הנגישות אליו קלה, נדאג כי הנוף הנשקף תואם את האווירה שאתם מחפשים ונדאג לכל האישורים מהרשויות השונות במידת הצורך ולביטוח הנדרש.

החוויה שלכם מתחילה כאן

בעזרתנו התהליך שנקרא חתונה, שהינו רצף של קבלת החלטות ואמוציות, יהפוך לחוויה נינוחה. המטרה שלנו היא לאפשר לכם להרפות ולהתמקד בהנאה בלבד!

העיצוב

התוכן

רשימת האורחים

התפריט ואופן ההגשה

הקמה

הפרטים הקטנים

צלם

מוזיקה

העיצוב

הוא שעושה את ההבדל בין חתונה אחת לאחרת. נשמח לייעץ לכם ולבנות איתכם את הקונספט המוסיקלי והאמנותי של האירוע בהתאמה לסגנונכם – די ג'יי או להקה? אטרקציות? מי ינאם לפני מי? האם ואיזה ברכות תאמרו מתחת לחופה? כל אלה ועוד ייחדו את האירוע שלכם.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה
כלי נגישות