אירוח אירועים ושמחות בטבע בסגנון בוטיק

אירוח אירועים ושמחות בטבע בסגנון בוטיק

אירועים בטבע, שמחות בכלל וחתונות בפרט, הפכו לטרנד לוהט במיוחד. בתחום הדינאמי של שמחות, אירועים וחתונות, אירוע טבע בסגנון בוטיק טומן בחובו המון יתרונות. על היתרונות ועל הדרכים להפוך אירוע שכזה להצלחה מסחררת נדבר בסקירה שלפניכם.

הופכים את האירוע למיוחד ואישי

סיבה מאוד מרכזית שמובילה זוגות צעירים (או פחות צעירים) להעדיף הפקה של חתונה בטבע היא זו: הם רוצים לחוות אירוע יותר מיוחד, שמתאים לאופי ולאישיות שלהם. זאת, במקום עוד אירוע אחד מיני רבים.

הפקה של חתונה בסגנון בוטיק ובחיק הטבע יכולה להתבצע לעילא בעזרת מפיקת אירועים או מנהל אירועים מנוסה. כך מתאפשר לבני הזוג לערוך אירוע כלבבם. המתאים לערכים שלהם. זהו אירוע שמעניק אווירה מרווחת, יפה ומסבירת פנים. מצד אחד, היופי והטוב של הטבע, מצד שני, מגוון אטרקציות, טעמים ואיכויות מוקפדים, מהמעלה הראשונה. כאשר כל כך הרבה אירועים נראים כמו חיקוי האחד של השני, אירוח בוטיק בטבע לחתונה או כל אירוע נעשה לאירוע חד פעמי.

הפקה בטבע, מא' ועד ת'

אירוח של אירוע בטבע, וללא ספק רובם של האירועים הללו הם חתונות, מתחיל בהפקה מושקעת. הפיכת האירוע לחד פעמי ומיוחד ביותר נשענת על העובדה שניתן "להרים" אירוע שכזה בתפירה מותאמת אישית. ניתן לבנות קונספט רצוי, להכין תפאורה או קישוטים מפעימים ולשלב נקודות עניין לפי בחירה.

ההפקה שמתבססת על שיחות מעמיקות עם החתן והכלה יכולה להשכיל להבין מה בדיוק חשוב יותר ומה חשוב פחות. מיהם בדיוק המוזמנים ואיך להיערך נכון לקראת האירוע. הפקה מא' ועד ת' מהווה שירות חשוב לזוגות שרוצים אירוע מושלם, בזכות יד מכוונת החלטית ומנוסה (אך גם קשובה).

כל האמצעים לאירוע בוטיק בטבע

ההפקה לא תהיה מושלמת מבלי לשקוד על תפריט ראוי ואיכותי. מגשי אירוח יוקרתיים יוכלו להעניק צבעוניות יתרה, הגשה נעימה לעין וכמובן טעמים נהדרים. וללא ספק, פינת קבלת פנים יפה יכולה לשדרג את האירוע וכך גם תוספות מפתיעות כגון רקדניות או נגנים. במידה רבה, זוהי בחירה אישית הנובעת מטעמם של בני הזוג והגדרתם של "מהי חתונת בוטיק". בקצה האחד, ניתן לקיים אווירה מאוד יוקרתית וקוסמופוליטית. בקצה השני, ניתן להפיק חתונת טבע בניחוח שוק כפרי או אווירת יריד (עם עיצובי דוכנים בהתאם).

ההפקה המוקפדת של החתונה מתבססת על מגוון פתרונות אפשריים, לעריכת אירוע טבע בסגנון בוטיק. בין היתר, אפשר להכין תשתית לאירוע, גם בשטח פתוח כגון שדה או עמק. ניתן להניח תשתית חשמל, להכין בימה לריקודים. ניתן להקים אוהל אירועים, לשלב פתרונות קירור כגון מזגנים ניידים. על מנת ליצור אווירה רצויה, כדאי לסמן אזור רצוי עם נרות או לפידים, תאורה צבעונית או קונספטים אחרים. גנרטור שמפיק חשמל, פתרונות תאורה והגברה יהפכו את הטבע הנאה למוזיקלי ומואר באור יקרות. ולבסוף, חופה מעוצבת באווירה הטבעית מתקבלת יוצאת מגדר הרגיל.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה