המקומות הכי שווים להתחתן בהם

המקומות הכי שווים להתחתן בהם

לא פשוט לארגן אירוע כל כך חשוב כמו חתונה. הכוונה והרצון הם להתחתן פעם אחת בחיים ולכן האירוע חייב להיות הרבה יותר ממושלם, הוא צריך להיות הגשמת חלום. אין מי שלא חשב לאורך חייו על איך תיראה החתונה שלו וכאשר באמת מגיע התור שלו – זה הזמן להגשים את החלומות ולעשות את כל מה שאפשר כדי להפוך את האירוע למיוחד, מקורי ובלתי נשכח. ישנם מקומות שמלכתחילה יש בהם קסם מיוחד ואם מחליטים להתחתן בהם – ללא ספק נקודת הפתיחה תהיה טובה, מפתיעה וייחודית! אז אילו מקומות אלה והיכן הם נמצאים?

המקומות שהכי כדאי להתחתן בהם

  • חוף הים – הכחול האינסופי, האופק הרחוק, החול הלבנבן והבריזה הנעימה – כל אלה הופכים את חוף הים לאחד המקומות המבוקשים ביותר להתחתן בהם ולא רק סתם בכל שעה, אלא ככל האפשר בסמוך לשעת השקיעה. הנוף של שעות בין הערביים מספק תפאורה מושלמת ונהדרת, שלא לומר רומנטית ומלטפת לאירוע זוגי ומהותי כמו חתונה וכל מי שנוכח באירוע הזה יוצא ממנו עם רושם עמוק.
  • חיק הטבע – חתונות בטבע מיוחדת במינו. ייתכן מאד שבחירה באפשרות זו תוזיל באופן משמעותי את העלויות, שכן סעיף שכירת האולם לא קיים ובמקרים רבים מדובר בשטח ציבורי שמותר לעשות בו שימוש.
  • בית כנסת – מי שמרגיש חיבור וזיקה לדת היהודית ירגיש את העוצמות החזקות של חתונה בבית כנסת. אווירה אמיתית של קדושה תורגש בכל החלל הגדול ובני הזוג יהיו מלך ומלכה למשך כמה שעות.
  • חתונה ביקב – לא מעט אנשים בוחרים להתחתן במקום שמשקף יותר מהכל תחביב או חיבה שיש להם לתחום מסוים. חתונה ביקב מתאימה כמובן למי שאוהב את עולם היינות ומעוניין לתת להם משקל ונוכחות גם בחתונה שלו. ללא ספק היינות שיוגשו לאורחים בחתונה שכזאת יהיו איכותיים, ייחודיים וכאלה שלא רואים בכל מקום.
  • חתונה באתר של בעלי חיים – ספארי, פינת חי, הרפת בקיבוץ או אורווה של רכיבה על סוסים – כל אלה מקומות שמתאימים לחתונה של מי שאוהב בעלי חיים והם מהווים חלק בלתי נפרד מהחיים שלו. כך הוא יכול לשלב בין כל האהבות שלו ביחד ולא לוותר על מה שהכי מאפיין אותו, בעיקר ביום הכי חשוב במהלך חייו.

מה שחשוב לזכור ולהבין הוא שלמרות שנדמה לעיתים שכל אירועי החתונה דומים זה לזה – הרי מה שחשוב הוא לשקף ייחודיות ואישיות באירוע ולכן עדיף להפגין חשיבה יצירתית לפני שבוחרים את המיקום המושלם. החתונה, יותר מכל אירוע אחר, צריכה להיות מזוהה לגמרי עם בני הזוג ועליהם לחשוב איך לדאוג לכך.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה