בחירת שמלת כלה לחתונה בטבע

החתונות בטבע, במקום באולמות סגורים או אפילו בגני אירועים, הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות מאד, ולא בכדי. האווירה המיוחדת שהן מציעות, הקלילות, כמו גם האיכות הגבוהה, הם רק חלק מהסיבות לכך, חלק משמעותי ובולט מאד. וכיאה לאירוע שכולו בטבע, עליו לכלול את כל האלמנטים "הנכונים", שישתלבו בו היטב וידברו בשפה שלו. אחד מהם, ואולי בין החשובים ביותר, הוא שמלת הכלה. בחירה של שמלות כלה לחתונה בטבע, חשוב שתעשה בקפידה ותכלול התייחסות לכמה נקודות עיקריות, המבטיחות את המענה המתאים.

מתחתנת בקרוב? תוהה איך למצוא את האחת והיחידה, את השמלה המושלמת לחתונה מסוג כזה? הנה 5 טיפים שיעזרו לך במשימה החשובה הזו:

  1. קלילות היא מילת המפתח – בשל התנאים השונים בטבע (מאלה שבאולם הסגור) ולאור העיצוב האופייני לחתונות שכאלו, כדאי לשים דגש על הקלילות. ומה זה אומר בפועל? אם את מחפשות שמלות כלה לחתונה בטבע, חפשי שמלות בעיצוב נקי יותר, כאלו העשויות מבדים קלילים ולא עבים מדי. בדים רכים ועם אלמנטים (אם הם חשובים לך) עדינים. כאלה שאינם מכבידים על העיצוב הכללי של השמלה ולא מושכים את העין יותר מדי.
  2. האלמנטים העיצוביים השולטים באירוע – כדאי לך לקחת בחשבון את כלל האלמנטים העיצוביים שייקחו חלק באירוע, כשאת מחפשת שמלת כלה לחתונה. הצבעים השולטים במקום עצמו, הקישוטים, הפרחים ועוד. כל אלה יחד יוצרים אווירה וסגנון, וחשוב שהשמלה שבחרת תשתלב באופן הרמוני ונכון לצדם.
  3. התקציב שמוקדש לטובת הרכישה – התקציב הוא אולי אחת הנקודות החשובות ביותר שיש לקחת בחשבון כשבוחנים את האפשרויות השונות. ניתן כיום למצוא שמלות כלה בעיצובים ובסגנונות שונים וגם כאלו, המוצעות בטווח רחב מאד של מחירים. הדבר הופך את הבחירה לפשוטה הרבה יותר ומאפשר לכל כלה (לעתיד) למצוא את השמלה המושלמת עבורה, בהתאם לסכום הכסף שעומד לרשותה.
  4. סגנונה וטענה האישי של הכלה – אם סגנון הלבוש האישי שלך הוא "זרוק" יותר, אין טעם שתחפשי שמלת כלה אלגנטית מדי, שנוגדת את הלבוש היומיומי שלך, זה המזוהה איתך. למרות שנחמד להתחפש מדי פעם, חתונה היא לא פורים, וכדאי שהשמלה שבחרת תתאים לך. מצד שני, זוהי הזדמנות גם לצאת מעט מהקופסא, מהסגנון שאליו את רגילה. אל תלכי רחוק מדי עם זה, אבל תני הזדמנות גם לרעיונות חדשים וללבוש קצת אחר.
  5. כי על האיכות לא מתפשרים – והדבר נכון גם לגבי שמלות כלה ובמיוחד כאלו שלובשים בחוץ, בין אם ביער או על חוף הים, היכן שנערכת החתונה. בתנאים כאלה חשוב שבד השמלה יהיה איכותי מאד ושיהיה לך נוח ונעים על מה שבחרת. האיכות במקרה הזה חשובה מאד ואסור להתפשר עליה, גם אם זה כרוך בהוצאה כספית גבוהה מהמצופה.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה