צלמי אירועים

צלמי אירועים הם אנשי מקצוע שמגיעים לכל מיני אירועים ומנציחים ומתעדים רגעים יפים וחשובים. זה יכול להיות כנס של חבר'ה בבר, זה יכול להיות מפגש של עובדים בחיק הטבע, יום הולדת, בר או בת מצווה, בריתות כמובן. שלא לדבר על חתונה, גולת הכותרת הכי מרגשת של כל אירוע, אבל כבודו של כל אירוע במקומו מונח, וכל אירוע יכול להפוך לחגיגה של ממש עם צלמי אירועים טובים ומוכשרים.

החוכמה בצילום היא לתפוס את הרגע. לא חשוב מהו האירוע אליו הזמנתם צלמי אירועים, אם עומד שם צלם ומצליח לקלוט רגע מרגש דרך העדשה, הוא כבר עשה את העבודה. אם צלמי אירועים חושבים שהם באו לצלם נאומים למשל בכנס של עובדים למען הפוליטיקלי קורקט, זה נכון מצד אחד אבל מצד שני החברה הזו תשמח גם לקבל כל מיני צילומים מגניבים ושמחים, שאחר כך אפשר להגדיל אותם ולתלות אותם כתמונות במשרדים. זה מאוד חביב ומאוד מקרב.

מהו האירוע ומה האווירה? צלמי אירועים!

צלמי אירועים צריכים להיות קצת פסיכולוגים. הם צריכים להרגיש על מה האירוע ומה הנושא. כלומר- למשל אם מדובר בבריתה, זה באמת משמח אבל אם זה תינוק שהגיע אחרי 10 שנות עקרות, יהיו הרבה דמעות ואת הדמעות האלה חייבים לתעד כי זה הסיפור שמאחורי האירוע.

אותו דבר בר או בת מצווה. כדי שצלמי אירועים יתפסו את האווירה הם חייבים להסתובב בין האורחים, להבין מי המשפחה, מה גודל האירוע ולמי לכוון את המצלמה. לפעמים דווקא התמונה של הסבא הקשיש הנרגש היא התמונה הכי טובה בבריתה של הנינה.

צלמי אירועים במובן זה חייבים להיות קצת מכל דבר: פסיכולוגים, אומנים וגם רגשניים מטבעם. כי אם הם לא מתרגשים ממה שקורה, איך הם יוכלו להעביר את זה דרך המצלמה?

צלמי אירועים- לסבתא יש יום הולדת!

אין כמו אירוע משמח יום הולדת שמונים לסבתא. יש מעט מאוד אירועים אומרים צלמי אירועים שמשתווים לגודל המעמד הזה. בדרך כלל באירועים מהסוג הזה, כל המשפחה מתכנסת, כולם באים לברך. לפעמים גם מכינים סרט על כלת השמחה וגם שרים לכבודה איזה שיר שנכתב במיוחד. יש המון געגועים לימים עברו והמון זיכרונות ואת כל זה צלמי אירועים צריכים לדעת לתפוס במסגרת האירוע.

צלמי אירועים צריכים מיד להגיב לצחוק או לדמעה, להתרגשות או לרגע מיוחד וזה בדיוק הכישרון שלהם. בין אם צריך צלמים במרכז, צלמים בשרון או בכל איזור אחר יש לבחור צלמי אירועים שמתאימים לכם בדיוק.

צלמי אירועים – פרישה מרצון

הרבה פעמים מוזמנים צלמי אירועים לתעד אירועי פרישה של עובדים וזה מאוד מרגש. תחשבו לעצמכם. בן אדם עבד כ-40 שנה במקום מסוים ולפתע הוא נדרש לצאת לפנסיה. יש משהו מרגש אבל גם עצוב במעמד הזה ולכן צלמי אירועים צריכים לדעת לתפוס אותו וראשית כל צריכים לדעת מהו.

אם הם קולטים את הרגע הזה, הם יהיו צלמי אירועים עסוקים מאוד.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה