עיצוב במות לאירועים

ישנם לא מעט אירועים, מכל סוג, אשר דורשים במה למקום בו נערך האירוע. עיצוב במות לאירועים, זה לא תמיד דבר פשוט. הבמה צריכה להיות תואמת באופן מושלם לגודל האירוע ולאופי האירוע. לכן, בטרם אתם בוחרים באקראי נותני שירות בתחום עיצוב והתקנת במות עבור אירועים שונים, כדאי שתקראו את המאמר הבא, הכולל בו מספר טיפים בתחום במות לאירועים, שיעניקו לכם מידע בסיסי בכל הנוגע לבמה הדרושה לכם וכיצד עליכם לבחור אותה בכדי שהיא אכן תממש את מטרתה ברמה הגבוהה והטובה ביותר.

מה צריך לדעת על במות לאירועים

כאשר מדובר על עיצוב במות לאירועים, הרי שמדובר על הדבר הדומיננטי והמרכזי ביותר באירועים שונים. לא משנה אם מדובר בבמות להופעות, בבמות לתצוגות אופנה או בבמות לאירועים כגון: חתונות, בר מצוות ודומיהם, הרי שיש צורך לבחור את הבמה ולהתאים אותה לאופי האירוע בצורה הנכונה. לכן, בכדי לבחור את הבמה בצורה נכונה, חשוב שתקראו את הטיפים הבאים:

  1. במות חייבות להיות מותאמות לאירוע הנבחר בהתאם לסוגו. כך למשל, המרחק של הבמה חייב להיות מותאם בהתאם לגודל הקהל. כאשר יש קהל רב שעתיד להגיע להופעה כלשהי על הבמה, יש להציב את הבמה במרחק נכון מהקהל, בכדי שכל הקהל יוכל לראות את הבמה מכל מרחק. במידה ומדובר באירוע אינטימי יותר המכיל מספר מצומצם של אנשים, הבמה יכולה להיות ממוקמת קרוב יותר.
  2. הבמה צריכה להיות מותאמת בגודלה לסוג המופע שעליה – אם מדובר במופע מחול של מספר גדול של רקדנים, הרי שיש צורך בבמה גדולה שיש אפשרות לנוע בה, בהתאם לכמות הרקדנים ובהתאם לאופי ההופעה. במידה ומדובר בהופעת יחיד, הרי שהבמה איננה חייבת להיות יותר מדי גדולה, בכדי שהאדם המופיע בה לא יעלם בתוכה.
  3. הבמה חייבת להיות עשויה מחומרים עמידים, חזקים ויציבים. מכיוון שמדובר על במה אשר מכילה עליה מספר אנשים, כלי נגינה ועוד, הרי שיש צורך שהחומרים מהם עשויה הבמה וכן אופן התקנת הבמה, יהיו איכותיים וחזקים, בכדי שהבמה תשמש למען מטרה בצורה בטוחה
  4. במות לחתונות בטבע, חייבות להיות מעוצבות ומסוגננות בהתאם לאירוע עצמו. ניתן כיום להשכיר במות לחתונות ולאירועים בטבע, אשר יותאמו למטרתן באופן האידאלי. הבמות הנדרשות לאירוע מעין זה, צריכות להיות מותאמות לו מלבד בסגנונן, בהתאם לשימושן ובהתאם לאופי האירוע. כמובן שבמות מעין אלו חייבות להיות יציבות כדי הצורך בכדי לשמש נאמנה לצורך מטרתן
  5. כל במה צריכה להיות בנויה בהתאם לאופן השימוש בה. ישנן בנות המיועדות עבור תצוגות אופנה ולכן הן יהיו במות ארוכות וצרות וישנן במות לאירועים שונים אשר יכולות להיות מרובעות או אפילו עגולות. כל במה חייבת להיות מעוצבת בצורה הרלוונטית לאירוע אשר בו היא עתידה להיות מוצבת לכל צורך או מטרה.

אין ספק שלעצב במות עבור אירועים, זוהי עבודה הרלוונטית עבור אנשי מקצוע המומחים בתחום זה בלבד. לכן, בטרם בוחרים את אנשי המקצוע בתחום, חשוב לברר היטב האם מדובר באנשי מקצוע בעל ניסיון בתחום ובעל יכולת ממשית להתאים כל במה בצורה האידאלית עבור האירוע שהיא מיועדת להיות בו.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה