צ'ק ליסט לחתונה – מה צריך לדעת לפני?

ארגון חתונה הוא תהליך שיש לבצע אותו כמה שיותר מוקדם וכמו כן לקחת אותו בסבלנות. מדובר על מספר חודשים לפני החתונה שהינם חודשים לחוצים. מה שכן, אם תדעו לנהל נכון את הארגון, אתם תוכלו להיות הרבה יותר רגועים ונינוחים. אז איך מתחילים? מה צריך לדעת לפני החתונה? מה יש לכלול ברשימת הצ'ק ליסט? כל הפרטים לפניכם.
רשימת מוזמנים
יש לבקש מההורים להכין רשימה מסודרת של האורחים שברצונם להזמין. לרשימה הזאת, עליכם גם להוסיף את החברים שלכם. בהתאם למספר המוזמנים, תוכלו לבחור מקום לחתונה. כיום המון זוגות בוחרים במקום קטן לחתונה וזאת על מנת לערוך אירוע מצומצם ואישי עם האנשים שהכי קרובים לליבם.

תאריך לחתונה

אל תהיו שאננים. בחרו תאריך לחתונה, כמה שיותר מהר. גם אם זה אומר שתתחתנו עוד שנה, שריינו לכם תאריך. מעבר לכך, אם אתם בוחרים תאריך מסוים, יכול להיות שהוא יהיה כבר תפוס. ההמלצה שלנו: נסו להתגמש על עוד תאריכים ולא להתקבע רק על תאריך אחד.

בחירת מקום

אם יש מספר מוזמנים ויש תאריך, עכשיו נשאר לבקר בכל מיני מקומות פוטנציאליים כמו, אולמות וגני אירועים. אפשר גם לעשות חתונה בטבע. הכוונה היא לאירוע עם תפאורה טבעית ומדהימה של עצים, צמחייה, ים או מדבר. אם אתם בוחרים בקונספט כזה, קחו את שירותיה של חברת הפקות המתמחה בארגון והפקה של אירועים בטבע.

קייטרינג ובחירת תפריט

בדקו האם המקום שבחרתם מציע גם שירותי קייטרינג או שאתם מקבלים רק את המקום בלבד ועליכם להביא חברת קייטרינג חיצונית. בכל מקרה, כך או כך, וודאו שאתם מרכיבים תפריט אוכל מנצח. כל זאת על מנת שתוכלו להציע לאורחים המשתתפים בחתונה שלכם, חוויה קולינרית בלתי נשכחת וכזאת שתהיה עשירה בטעמים ועם מגוון גדול של מנות.

בחירת בעלי מקצוע

חצי שנה לפני האירוע, יש לבדוק המלצות ומחירים של בעלי מקצוע בהם, צלם אירועים, תקליטן, מעצב חתונות, מעצב שיער, מאפרת וכו'. כך תוכלו לא להיות בלחץ ולדעת שאתם מקבלים החלטה נכונה לגבי בחירת בעלי המקצוע המתאימים לכם וגם שאתם עומדים בהצלחה בתקציב שהגדרתם.

רבנות וטבעות

עליכם להוציא תעודת רווקות וכמו כן על הכלה לעבור הדרכת כלות ולבקר במקווה. יש גם לרכוש טבעות נישואין, טלית וכיפות.
אטרקציות
אירוע בלי אטרקציות הוא אירוע משעמם. אתם רוצים שהאורחים שלכם יהנו באירוע ועל כן מומלץ להזמין אטרקציות כמו, צילום מגנטים, זיקוקים, להקה, רקדניות, הפרחת יונים וכו'. בחרו 2 או 3 אטרקציות שהכי התחברתם אליהן ובדקו המלצות ומחירים.

מסיבת רווקים ומסיבת רווקות

אחרי שסיימתם לתכנן את כל מה שהוזכר לעיל, תוכלו לתכנן את מסיבת הרווקים והרווקות שלכם. נהוג לקיים אותה בין שבוע לשבועיים לפני החתונה. בן הזוג יכול להיפגש עם חברים קרובים וכמו כן גם בת הזוג תיפגש עם חבריה הקרובים. אפשר לקיים מסיבה עם אטרקציות כמו סדנאות בישול, סדנת קוקטיילים, מופע סטנד אפ וכו'. אפשר גם להשכיר וילה עם בריכה ולחגוג או אפילו לצאת לחופשה קלילה של מספר ימים.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה