טיפים לשימוש בבלונים באירועים בטבע

בלונים הם דבר נפלא שעושה לנו שמח בלב בכל פעם שאנו רואים אותם עוד מילדות. אנו רגילים לראות אותם בימי הולדת ובאירועים שונים כחלק אינטגרלי מהתפאורה במקום, לעתים הם משמשים אותנו לצרכי משחק או שעשוע, הם תעסוקה נהדרת לילדים וממלאים את ליבם בשמחה וכמובן שגם זר בלונים ליום הולדת הוא תמיד משהו מומלץ ליד המתנה. אך מה קורה כאשר האירועים מתקיימים בחוץ? בלונים הרי יכולים לעוף, לא תמיד נוח לקבע אותם והחום עשוי גם הוא להוריד אוויר מהבלונים במהירות לא?

באילו אירועים בטבע לבטח נראה בלונים?

  • ירידים שונים – מפעם לפעם אנו עדים לירידם שונים, אם זה לכבוד חג הפורים או יום מיוחד אחר, ירידה של חברה מסוימת ועוד. לצד דוכני מזון, דוכני משחק, מתנפחים ואטרקציות שונות אנו נוכל לראות גם סידורי בלוני במגוון צורות, צבעים וסגנונות.
  • ימי סטודנט – בכל יום סטודנט יש בלונים לתפאורה. ימי הסטודנט מתקיימים לרוב ברחבה החיצונית של המכללה/האוניברסיטה ולכן יש אתגר בסידור הבלונים אך האתגר לא באמת קיים עבור אנשי מקצוע בתחום שימצאו איך לשדרג את התפאורה במקום עם המון המון בלונים בצבעי המכללה.
  • ימי כיף וגיבוש – אם אתם מתכננים יום כיף/יום גיבוש או אירוע השקה למוצר חדש בחברה שלכם מדובר באירוע שיהיו בו בין עשרות למאות ואולי אף אלפי אנשים (תלוי בסוג האירוע ובגודל החברה). על כן התפאורה מהווה חלק חשוב באירוע והבלונים שיהיו בצבעי החברה שלכם ללא ספק יוסיפו לאווירה ולמיתוג העסק במקום.
  • ועוד מגוון אירועים שיכולים להיערך בחוץ: ימי הולדת, מסיבות שונות, בריתה, חינה ועוד.

אילו בלונים מתאימים והיכן נמקם אותם?

מכיוון שיש אינספור סוגים של בלונים בגדלים, צבעים וסוגים שונים קשה מאוד להתמקד בסוג אחד של בלונים. נצטרך לבחור את הקונספט שאנו רוצים לבנות במקום ובהתאם לכך נוכל לבחור את סוג הבלונים. נוכל להשתמש בקשת בלונים, עמודים מבלונים, צורות של חיות, כוכבים, לבבות ועוד. כמובן שנוכל להשתמש גם בבלונים מהליום ולקשור אותם לשולחנות ולדוכנים. להכין כמות גדולה של בלוני הליום ולהפריח אותם באוויר לתצוגה מרהיבה לשמחת הקהל במקום.

בניית עיצוב וקונספט לאירוע:

כאשר אתם באים לבחור בלונים להפקת חתונה בטבע אתם צריכים להישען על קונספט אחיד. לדוגמה: אם מדובר באירוע חברה כדאי להשתמש ב2-3 צבעים המתחברים אל מיתוג החברה. אם הלוגו יהיה בשחור זהב למשל אז הבלונים יהיו בשחור וזהב. אם הלוגו יהיה בכחול, צהוב אז הבלונים יהיו כחולים וצהובים. שילוב של לבן כצבע שלישי בדרך כלל יכול להתאים גם כן. אם קונספט האירוע מתאים ניתן לבחור גם בבלונים צבעוניים, כמו בימי הולדת למשל או כאשר מדובר בילדים קטנים יותר שפחות מעניין אותם צבע הבלונים אלא רק שתהיה תפאורה צבעונית ומעניינת. גם בירידים שונים בדרך כלל יש בלונים בכל צבעי הקשת.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה