מה צריך כדי להפיק חתונה מושלמת בטבע?

בשעה טובה אתם עומדים להתחתן ממש עוד מעט? תכנון חתונה בטבע יכולה להיות עבודה מפרכת ולא פשוטה בטח כאשר לא שוכרים חברת הפקות שתעשה את הכל עבורכם.

מה כל-כך מיוחד בחתונה בטבע?

בשונה מחתונה באולם רגיל או בגן, חתונה בטבע מרגיש אירוע חופשי יותר שהאוויר פתוח ואפשר להרגיש הרבה יותר משוחררים מאשר אירוע רגיל וזה לא פחות חשוב מהאוכל עבור האורחים שלכם, בעיקרון כדי להפיק חתונה מושלמת בטבע חשוב שיהיה סנכרון בין כל הספקים או לחילופין ספק אחד שידאג לכל הספקים ויתן לכם שקט נפשי באירוע החתונה שלכם בטבע, אז בואו נצא לדרך ונראה, מה בכלל צריך להפקת חתונה בטבע?

בחירת DJ לחתונה בטבע

בחירת די ג'יי לחתונה היא בחירה שונה מאשר בחירה די ג'יי לאירוע רגיל, כיוון שלחתונה בטבע יש אווירה שונה וצריך לדעת כיצד לפעול ולהרים את הקהל בצורה שונה, חשוב להבין שבשונה מחתונה רגילה, באירוע בטבע הדי ג'יי חייב להביא איתו את ההגברה ובהתאם לאופי האירוע הפתוח כדאי לבחון כמה רמקולים צריך כדי שיהיה איכות שמע טובה וכולם יוכלו להנות.

צילום חתונה בטבע

גם פה מדובר במשימה מורכבת, כידוע אירועים באולם או בגן מגיעים עם תאורה מתאימה וכך פלאש חיצוני קטן יכול לסייע לצלם לתפוס בקלות תמונות מרהיבות, כאן רצוי לבחון את השטח ואת התאורה עוד לפני תחילת האירוע וגם להגיע עם תאורת פלאש חיצונית על מנת לאתר את המקומות השווים ביותר לצילומים, בדרך כלל צלמים יכולים לבחון את השטח לפני שהאורחים מגיעים וכך יודעים לאתר את המיקומים השווים ביותר לצילום החתונה בטבע.

איך להגיע לחתונה בטבע? בסטייל עם לימוזינה

 

כשרוצים באמת לשנות את האווירה של האירוע כדאי להשכיר לימוזינה לאירועים, אז אחת השאלות שהלקוחות שלנו שואלים אותנו בכל פעם זה,  כמה עולה לשכור לימוזינה לחתונה, כי זה מורכב מכמה פרטים שונים. ראשית, כמובן שהשאלה לאיזו חברת לימוזינות אתם פונים תשפיע על המחיר ושנית, אפילו אורך הלימוזינה ישפיע על העלות כי יש לימוזינות של 8 מטרים ויש לימוזינות של 10 מטרים. בנוסף, גם השאלה האם מדובר על השכרת לימוזינה במרכז, בדרום או בצפון יכולה להשפיע על המחיר ולכן חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים האלה. ברוב המקרים מדובר על מחיר שנע בין 1,500 ל3,000 ₪, אך כמובן שכל מקרה צריך להיבדק לגופו. מבחינת השירותים שמחכים לכם בלימוזינה, אתם יכולים להיות בטוחים שזה יהיה תענוג צרוף! תוכלו ליהנות ממערכת קריוקי משוכללת שעומדת לרשותכם, ממוזיקה נפלאה וגם, כמובן, מאלכוהול חופשי שמחכה לכם. יש בדרך כלל סוגים שונים של נשנושים בלימוזינות כאלה ולכן החוויה הזאת נחשבת לבילוי מפנק במיוחד. 

נהג מקצועי שמאפשר לכם ליהנות מהדרך 

אם אתם חושבים לפנות אל חברת סהר לימוזין כדי לשכור לימוזינה לחתונה שלכם, אין ספק שאתם הולכים ליהנות, בין היתר, משקט נפשי. כלומר, עוד דבר נעים מאוד בנסיעה בלימוזינות, זו העובדה שיש נהג מקצועי

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה