רוצים להתחתן בטבע? זה מה שאתם צריכים לדעת

חתונות בדור של ההורים שלנו  אולי התקיימו באולמות אירועים, אבל הדור הנוכחי של המאה ה-21 כבר יוצא מן האולמות החוצה: אל השמש או לאור הירח, אל הרוח העדינה המפזרת את השיער כאשר ציוצי ציפורים נשמעים ברקע, בנוף של חורש טבעי, חוף הים או כל מיקום אחר, ובלבד שלא יהיה תחום בארבעה קירות, שיש ופלורסנט.

גם אתם חולמים על חתונה בטבע? זה מה שחשוב לדעת כשמתחילים לתכנן אותה:

הביטוי "השמיים הם הגבול" מעולם לא היה מדויק יותר

הדבר החשוב ביותר בתכנון חתונה בטבע הוא דמיון. בניגוד לאולמות או גני אירועים שבהם בימת החופה ורחבת הריקודים קבועים מראש ולא ניתנים להזזה, חתונה בשטח פתוח מאפשרת לכם להגשים את החלומות הפרועים ביותר שלכם:

מתחשק לכם להתחתן במקום יפהפה ולרקוד עד אור הבוקר? רוצים להתחתן על ראש גבעה ירוקה, על חוף הים, בפרדס או ביער, כשהאורחים שלכם צופים בכם כשהם ישובים בין העצים או בצילו של צוק המתנשא מעל נחל? כל מה שתרצו – אפשרי. רק תעזו לחלום.

כדאי להיעזר בחברת הפקות מקצועית

לא כל אחד יכול לתכנן חתונה בטבע בעצמו. צריך לקבל היתרים מכל מיני גופים לשימוש בשטח, להכין תשתית של גנרטורים ומערכות חשמל לתפעול כל המערכות, למפות האם והיכן יש להציב מאוורר תעשייתי או רשתות הצללה לצינון האורחים או היכן תמוקם העמדה ממנה ייצאו המנות ועוד שפע של פרטים קטנים שחייבים לסגור מראש כדי למנוע בעיות של הרגע האחרון.

בקיצור – אם אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה מושלמת, מומלץ להשאיר את התכנון שלה לאנשי מקצוע מנוסים. הם כבר יידעו כיצד להפוך את השטח הטבעי למקום שמתאים לחתונה, עם חניה מסודרת, שירותים, חדר נפרד לחתן ולכלה, רחבת ריקודים, כל הלוגיסטיקה סביב הגשת המנות, ולא פחות חשוב – לקפל את הכל לאחר שהאירוע יסתיים ולהחזיר את השטח למצבו הטבעי.

יתרון נוסף לניסיון של חברת הפקות מקצועית הוא האפשרות לדעת מראש מה אפשר לעשות בחתונה ומה לא. בסופו של דבר אפשר לעשות הכל, אבל אם יש לכם מסגרת תקציב קשיחה והחלומות שלכם חורגים ממנה, מפיק האירועים יאמר לכם כבר מההתחלה על מה תיאלצו לוותר ואילו חלומות תצטרכו להחליף באחרים. לכן התכוננו היטב לפגישה הראשונה עם המפיק, ספרו לו על החלומות שלכם וסמכו עליו שיידע להגשים לכם אותם בערב הכי מאושר של חייכם.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה