טיפים לארגון חתונה

טיפים לארגון חתונה

כל כך הרבה פוקוס מוקרן על טבעת האירוסין, עד שטבעת הנישואין שלך ושל החתן, יכולה בסופו של דבר להפוך למעין הרהור משני שכזה. טבעת הנישואין שלך היא לא רק חלק חשוב מהיום הגדול בחייך, היא גם סמל לנישואין שלך שתענדי לנצח, ולכן היא חשובה מאוד.

אז עם כל הכבוד לחתן שבחן בלעדייך אינסוף טבעות אירוסין כדי למצוא את האחת שתתאים לך במיוחד, הפעם, גם את מעורבת בעניין, וזקוקה לכמה טיפים שיעזרו לשניכם לבחור בטבעות הנישואין המתאימות לכם יותר מכול.

לפני שנציע לכם דרכים שיעזרו לכם להישאר מאורגנים בעת תכנון החתונה, הנה כמה טיפים הנוגעים לטבעות נישואין.

טיפים לבחירת טבעת הנישואין לכלה ולחתן

 • טיפים לכלה – לבחירת טבעת נישואין

יש הממליצים לשקול קניית טבעת נישואין באותו מקום בו נרכשה טבעת האירוסין. באופן זה אפשר ליהנות מעיצוב סגנוני דומה של שתי הטבעות. אם לטעמך, טבעת הנישואין צריכה להשלים את טבעת האירוסין, או לפחות צריכה להיות די קרובה אליה מבחינת העיצוב, הטיפ הזה מיועד לך.

 • ברגע שטבעת האירוסין בידך, כדאי לשקול בחירה בטבעת נישואין המעוצבת באותה מתכת.
 • באשר לגודל הטבעת, יש כלות שבוחרות טבעת נישואין שרוחבה כמו טבעת האירוסין, או מעט רחבה יותר. כלומר, טבעת הנישואין משלימה את טבעת האירוסין מבלי ליטול מזוהרה.
 • ואם את רוצה שטבעות הנישואין והאירוסין יהיו רחבות במיוחד, באמת עדיף לבחור אותן בו זמנית, כדי שתוכלי לבחור ברוחב המתאים. קחי בחשבון שלא תמיד זה ייראה טוב אם טבעת הנישואין שלך תהיה רחבה וטבעת האירוסין מאוד דקה ואלגנטית. זה עלול לגרום למראה מאוד לא מאוזן.
 • אומרים ש׳יהלומים הם לנצח׳ – אם טבעת האירוסין שלך משובצת ביהלומים, נסי להתאים לה את טבעת הנישואין שלך, כך שהן לא יאפילו זו על זו. בהתחשב בעובדה שתענדי את טבעת הנישואין שלך 7 ימים בשבוע, כל השנה, מומלץ להשקיע באיכות הטבעת ולבחור בזו שלא תישחק במהירות ותחזיק מעמד שנים רבות.
 • טיפים לחתן – לבחירת טבעת הנישואין
  • גברים רבים עונדים טבעת נישואין, ולכן חשוב למצוא טבעת המצוידת בסגנון, מתכת וצורה המתאימים לחתן באופן מושלם. אין צורך לבחור דווקא בשתי טבעות תואמות לחתן ולכלה, אולי לכול אחד מכם יש טעם שונה? וזה בסדר לגמרי.
  • את טבעות הנישואין צאו לקנות יחדיו. טבעת נישואין צריכה להיות בדיוק כמו שאת ואתה רוצים, והפתעות עובדות כאן לעתים רחוקות בלבד.
  • אם יש לך טבעת נישואין כירושה משפחתית שלא מתאימה לטעם שלך, נסו לפנות למעצבת תכשיטים, אולי יהיו לה רעיונות כיצד לשפץ את הטבעת כך שזו תהפוך לטבעת הנישואין המושלמת עבורך.
  • כשאתה, החתן, עומד לרכוש טבעת נישואין לאצבעות שלך, חשוב על העיסוק ועל התחביבים שלך, ובקש מהמעצבת עצות בנוגע לסגנון המתכת המתאים להתמודד עם הפעילויות היומיומית שלך.

מומלץ להזמין את שתי טבעות הנישואין כשישה חודשים לפני מועד החתונה. ובכול מקרה, אל תשאירו את זה לרגע האחרון!

דרכים נבונות להישאר מאורגנים בעת תכנון החתונה

לא פשוט להישאר מאורגנים תוך כדי תכנון החתונה. על ידי יישום כמה אסטרטגיות ארגוניות חכמות, תוכלו לתכנן את כל החתונה שלכם, מבלי לסבול מנדודי שינה בלילות.

 • להיפטר מחוזי נייר ולהשתמש בחוזים דיגיטליים בלבד

הדרך הטובה ביותר לעקוב אחרי החוזים והחשבוניות היא לאחסן אותם בענן. בדרך זו אפשר לגשת לקבצים מהסלולרי, כשאת זקוקה להם.

 • להיעזר ברעיונות מקוונים

תוכלי למצוא באתרי האינטרנט אוצר של רעיונות לעיצוב הזמנות, עיצוב עוגות חתונה, סידורי שולחן וצרכים אחרים לחתונה בטבע. בחרו בתמונות המועדפות עליכם, כולל: שיער, איפור, סידורי פרחים, קייטרינג וכו׳, כשהן מחולקות למספר קטגוריות (עדיף לא יותר מ-6 תמונות לכול קטגוריה), וכך תהיו מוכנים להציג את הבחירה שלכם מול הספקים (צלם, מעצב, חנות הפרחים וכו׳).

 • יצירת רשימת דיוור דיגיטלית

יצירת רשימת כתובות באמצעות אפליקציה ייעודית, תאפשר לכם ליצור קשר ישיר עם כל האורחים בלחיצת כפתור.

 • יצירת חשבון דוא״ל לתקשורת הקשורה לחתונה

בדרך זו תוכלו להתכתב עם הספקים כשתיבת דואר אחת מוקדשת רק לפרויקט החתונה וחוסכת לכם זמן ולחץ מיותר. המשמעות היא שכל ההתכתבות שלכם עם הקייטרינג, למשל, לא תלך לאיבוד בין חשבון הדוא״ל האישי, לחשבון העבודה שלך או לחשבון של החתן.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה