בדרך לחתונה, עולים על הסעה

ארגון חתונה בטבע או בכל מקום אחר מצריך מכם הרבה מחשבה מקדימה, הכנת רשימה ארוכה עם הספקים הרלוונטיים שצריך לסגור ורשימה עם דברים חשובים עליהם לא ניתן לוותר אפילו ברגע האחרון. דילמת הסעה לחתונה עולה רגע לפני מועד החתונה והיא לעולם לא פוסחת על אף זוג. בעיקר על זוגות שרוב האורחים שלהם צעירים, מתגוררים רחוק וזקוקים לניידות נוחה מהבית אל האולם ובחזרה. השיקולים של השכרת שירותי הסעה קשורים בעיקר לכסף, אך אם מדובר בכמות גדולה של מוזמנים, כדאי לשקול לשכור שירות הסעות ולוודא שזוהי ההחלטה המשתלמת ביותר עבורכם. הנה כמה סיבות למה עדיף לשכור הסעה לחתונה.

אולם רחוק

במידה ובחרתם להתחתן באולם שנמצא במיקום מרוחק, עליכם לבצע בדיקה מקיפה, בהתאם למוזמנים שלכם ולברר כמה אנשים אישרו הגעה מאזור מגורים רחוק. לאחר מכן, עליכם לבדוק מהו המרחק – אם מדובר בנסיעה של מעל חצי שעה, השיקול להשכרת הסעות לחתונה הופך להיות רלוונטי מתמיד. שכן, אחד מפחדים הגדולים ביותר של זוגות מתחתנים, הוא אי הגעה של כמות גדולה של מוזמנים בגלל מיקום האולם וקבלת רצף ביטולים ברגע האחרון.

בזמן בחירת מיקום החתונה, כדאי לקחת בחשבון את המרחק שהמוזמנים יצטרכו לעשות בדרך לחגיגה שלכם. מיקום מרוחק עלול לגרום לכך כי חלקם עלולים לבטל את ההגעה אך ורק בגלל זמן הנסיעה והמרחק. לכן במקרה הזה, כאשר אתם בתהליך ארגון החתונה, שקלו את המיקום, בדקו במקביל האם משתלם לכם לסגור אולם מרוחק ולשכור שירותי הסעה, או אולם קרוב יחסית ולחסוך את ההוצאה הכספית הנוספת.

במידה ואינכם מעוניינים להתעסק בכל הפרטים הללו לפני החתונה, תמיד תוכלו לפנות למפיק אשר יוכל לארגן עבורכם את כל מטלות החתונה מא' ועד ת'. בין רגע, תהליך הארגון יהפוך קליל יותר, מהיר ואפקטיבי.

כמות מוזמנים

הכנתם רשימת מוזמנים, עברתם אחד אחד ווידאתם שהוא רלוונטי. כעת תוכלו לדעת בערך, מהו סדר גודל של האירוע שלכם. אם אתם מתכננים חתונה קטנה יחסית, עם לפחות מאתיים מוזמנים, סביר להניח שהאורחים יוכלו להגיע באופן עצמאי. לעומת זאת, אם תכננתם חתונה גדולה, עם כמות גדולה של מוזמנים תצטרכו לקחת בחשבון כי הם מגיעים מאזורים שונים ובחירת הסעות לחתונה יהיה הפתרון המושלם עבורם.

הסעה תורנית

ומה לגבי הצעירים? זוגות שיש להם הרבה חברים צעירים, יודעים כי הקהל הצעיר והאנרגטי שלהם יכבוש את הרחבה וישתה אלכוהול בחגיגה. בכדי שהם יוכלו לשתות כאוות נפשם ולשמח אתכם ללא גבולות וללא שעת חזרה, נושא הסעות לחתונה הופך למשמעותי ורציני. פתרון זה אינו מגביל את האורחים שלכם לא בשעת יציאה מהאולם ולא בכמות השתייה, כמו כן הם לא יצטרכו לנהוג ותוכלו לשמור על ביטחונם האישי ולדעת שכולם יגיעו בשלום הביתה.

לסיכום, שירותי הסעות לחתונה חשובים מכמה סיבות עיקריות וכדאי בהחלט לקחת אותן בחשבון ההוצאות שלכם בחתונה! שיהיה בשעה טובה ומזל טוב!

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה