איך לארגן פעילות גיבוש לעובדים בלב הטבע?

אם רוצים לשבור את השגרה באמת, כדאי ללכת כמה שיותר רחוק ולנסוע ביחד לאזור שמנותק מהשגרה המשרדית. יום גיבוש חווייתי בטבע ייצור הזדמנות חדשה להכיר אחד את השני מזווית אחד ולהתקרב, מה שיהפוך את סביבת העבודה לנעימה יותר!

בחרו את הציוד המתאים

על מנת להפוך את יום הגיבוש לייחודי באמת, כדאי לצאת מהקופסא! במקום פארק מאורגן או אולם, שהופכים את החוויה לקצת מובנת מאליה, חשבו באופן יצירתי. פעילות ביער, בתצפית ייחודית, בשטח פרטי או בחוף הים תרשים את העובדים ותיתן מקום לפעילות מעניינת – כמו תחרות קבוצתית מגבשת עם תחנות או פיקניק מושקע בטבע.

כדי לבחור את הציוד הנכון לפעילות, עליכם לבחון קודם את אופי הפעילות. לאירוע בטבע עם כמות משתתפים רבה, למשל כזה שמשלב גם את משפחות העובדים, רצוי להשכיר מערכת הגברה מקיפה שתצליח להגיע לכולם, ולהשמיע מוזיקה ברגע ולאפשר כריזה כשצריך. כדאי להשקיע במערכת הגברה איכותית, שתשתלב בצורה הרמונית ברקע ולא תסיט את האוזן לסאונד מעומעם או צורם.

באירוע מסוג זה חשוב לשלב מגוון פעילויות, גם לילדים וגם למבוגרים. מתנפחים, פינות יצירה ובריכות כדורים (ובקיץ אפילו מגלשות מים מתנפחות) יעסיקו את הילדים, בזמן שהמבוגרים יוכלו ליהנות מארוחה טובה עם מוזיקה משמחת ברקע.

כדי להשתחרר באמת, כדאי לערוך פעילות גיבוש לעובדים ולבני הזוג שלהם בשעות הערב, ולהזמין הופעה של מוזיקאי טוב, מופע סטדנאפ תחת כיפת השמיים, או דיג'יי שירים את כולם מהכיסאות. עבור פעילות כזו חשוב לדאוג למערכת הגברה איכותית שתתאים למוזיקה בווליום גבוה, למיקרופונים המתאימים, לגנרטורים, וכמובן גם לבמה ולתאורה. תנו למופיעים את הקרקע הכי נכונה להופיע, ודאגו מראש לחברה מקצועית שתקים את התשתית כולה עבורכם, בפשטות ובמהירות.

אלו אטרקציות יתאימו לעובדים שלכם?

תנו לנו לשבור את הסטיגמה – גם מבוגרים אוהבים להשתעשע. הדרך הטובה ביותר לגבש ולקרב את העובדים היא להוסיף, מלבד האוכל והמופע המרכזי, גם פעילות ייחודית שיוכלו להתנסות בה יחד.

לקבוצות מסוימות, ועונות נעימות יותר בשנה, תתאים פעילות תחרותית עם תחנות מקוריות. חידות שיש לפתור יחד, פעילות ODT  עם חבלים הדורשות תמיכה הדדית ומשחקים המשלבים פעילות פיזית קלה יעוררו אדרנלין, העצמה וצחוק. בדקו איזה ציוד דרוש לכם כדי לקיים את הפעילות – תאורה במידת הצורך, בידורית או מערכת הגברה ומיקרופון (תלוי בכמות המשתתפים).

קבוצות אחרות ייהנו יותר מהזדמנות לשיר קריוקי, שמשתלב מצוין גם עם ארוחה טובה ואלכוהול, או ממסיבת אזניות מלהיבה בחוף הים, שאפשר לערוך בכל שעות היום. ניתן לרכוש ציוד או להשתמש בציוד שברשותכם, אך כדי ללכת על בטוח ולהפוך את החוויה לשלמה באמת, מומלץ להשכיר ציוד קריוקי מקצועי שיגרום לכולם להישמע ממש כמו על במה, ומסך ומקרן המתאימים לתנאים ולתאורה הקיימת בחוץ.

לצד הפעילות, צרו פינת ישיבה מזמינה עליה ניתן יהיה לרבוץ, לנוח, לשוחח ולנשנש. על חוף הים או על מדשאה ניתן ליצור "זולה" מרגיעה עם ספסלים נמוכים, מחצלות ופופים, עבור כל מי שרוצה לצאת מהשגרה ולהירגע.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה