כיצד לבחור אולם לאחר הצעת הנישואין?

לאחר שהצעת נישואין ניתנה, והתשובה המיוחלת נענתה, אתם צריכים לתכנן חתונה. רוב הזוגות המתחתנים טוענים כי ישנם שתי בחירות קשות בתהליך תכנון החתונה, האחת בחירת האולם, והשנייה היא בחירת שמלת הכלה. תכנון החתונה אמור להיות  אירוע שאמור לקרב בניכם, אבל בסופו של דבר אתם מוצאים את עצמכם רבים בלי סוף.

איך בוחרים את האולם המתאים ביותר לדרישות שלכם בלי להתווכח.

אצלנו באדם וחווה אירועים מתמחים בארגון אירועים מושלמים בטבע. אנו מתמחים במגוון רחב של ארגון אירועים בצורה ייחודית ומושלמת, יש לנו את הצוות המושלם בדיוק לכך ויש לנו ניסיון של 30 שנה של חתונות מוצלחות בטבע. 

אז איפה ניתן לקיים חתונות בטבע?

חתונות בטבע ניתן לקיים בכל מקום שתרצו החל מכרמים מוריקים, מדבר , בשדות אפילו בחצר הביתית ניתן לקיים אירוע שהוא לא פחות ממושלם  אם אתם רוצים מקום מיוחד שאין לאף אחד פנו אילנו ואנו נגשים לכם את החלום. 

אז מה צריך כדי להפיק חתונות בטבע ?

בחתונות בטבע יש  צורך ברגון מושלם של האירוע ולהתייחס לכל הפרטים הקטנים ביותר..

מיקום – יש לבחור את המיקום המושלם כזה  שלא רחוק מידי אבל נגיש לכל האורחים. 

רעש –  יש להקפיד  שהמקום יהיה רחוק   מבניינים קרובים כדי לא להפריע לשכנים

חנייה – חשוב מאד שלמקום תהיה אפשרות של חניה, לעיתים ממקומות אלו אינם נגישים לתחבורה ציבורית.

שירותים – יש לקחת בחשבון שבטבע אין שירותים ויש לדאוג לשירותים ניידים ולניקיון 

חשמל ומים –  בטבע אין אפשרות  לחיבור לחשמל לכן יש לדאוג לחיבור שכזה או לחלופין  לדאוג לגנרטור וגנרטור נוסף 

מקומות ישיבה – יש לדאוג למקומות ישיבה בהתאם לאופי האירוע כמו פופים או כריות או ספסלים וכיסאות ניתן גם לערוך את האירוע באוהל גדול. 

תאורה- יש  להקפיד על תאורה מתאימה  ועל מקומות רחבים לריקודים . 

כיבוד ואוכל- יש לדאוג מראש  לכיבוד ואוכל מתאים בכמות מספקת לאורחים ולדאוג לגיבוי במקרה ולא  יספיק.

אין ספק כי חתונה בטבע הינה החוויה מושלמת, הן לאורחים והן לחתן והכלה חתונה בטבע כרוכה בתכנון מוקדם אך בעזרת חברת מקצועית כמו אדם וחווה האירוע מושלם.

אז איך בוחרים את האולם המושלם?

  • מיקום בארץ

כדי לבחור את המיקום של האולם יש לחשוב מהיכן מגיעים רוב האורחים שלכם.  תשובה לשאלה זו תוכל לעזור לכם להתמקד באלו אזורים בארץ כדאי לחפש צפון, דרום, מרכז, שרון, ירושלים והסביבה, אך בכל אזור שלא תחליטו מגוון אולמות האירועים הינו רחב ומגוון. תוכלו לבצע מיפוי של האזור ממנו מגיעים רוב המוזמנים שלכם, במידה והאורחים מגיעים ממגוון מקומות יש להיעזר בבני המשפחה לבחירת המקום המתאים. תיקחו בחשבון שחלק מין האורחים יצטרכו לנסוע יותר,לא תוכלו לרצות את כולם.

  • מחיר מנה

חלק חשוב מאד בבחירת האולם המושלם הוא המחיר למנה. קיים טווח מחיר רחב למנות חתונה. המנות יכולות לעלות החל מ100 שקל ועד 500 ואף יותר. לאחר שאתם יודעים את התקציב שאתם יכולים להשקיע במחיר למנה, תוכלו לסנן אולמות אירועים, שהמחיר למנה יקר מידי לתקציב שלכם. יש לדעת כי לעיתים המחיר למנה כולל תוספות מיוחדות כמו סוגי בשרים, תאורה, והגברה, לכן חשוב לברר מה כולל המחיר למנה.

  • כמות מוזמנים

כמות המוזמנים בהחלט קובעת את בחירת האולם אם תרצו חתונה אנטימית וקטנה או חתונה עם מאות מוזמנים, לפי התשובה לשאלה זו, תוכלו לבחור את האולם קטן או גדול.

המאמר מוגש מטעם אתר ההצעה המושלמת – הצעות נישואין בכל הארץ!

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה