מגשי אירוח לאירועים עסקיים

עומדים לקיים אירוע עסקי מכל סוג ולכל מטרה? זה הזמן לדעת הכול על מגשי אירוח לאירועים עסקיים.

מגשי אירוח לאירועים, הפכו בשנים האחרונות לאחד ממרכיבי האירוח האופטימליים ביותר עבור אירועים עסקיים בסדרי גודל שונים, החל ממגשי אירוח לישיבות ופגישות עסקיות חשובות, דרך מגשי אירוח לאירועי השקה והרמת כוסית ועד למגשי אירוח לאירועי חברות, כנסים מקצועיים וכדומה.

מגשי אירוח לאירועים  עסקיים הם למעשה מגשי כיבוד ומשקה המיועדים לבאי האירוע העסקי והם מורכבים בהתאם לצרכי האירוח הפרסונליים של כל אחד ואחת מביניכם, לרבות, תכנון מטבי של אופי הכיבוד באירוע באמצעות מגשי אירוח שונים כגון: מגש אירוח חלבי/בשרי/צמחוני וכדומה.

מגשי אירוח לאירועים – מה מייחד אותם?

מגשי אירוח לאירועים בכלל ולאירועים עסקיים בפרט, מאפשרים למארגני האירוע, ליהנות מהפתרון הנוח, האיכותי והפונקציונאלי ביותר בכל הנוגע למרכיב הקולינארי של האירוע. מגשים אלו מכילים בתוכם היצע מרשים של מנות ראשונות, עיקריות, אפריטיף ואפילו קינוחים לבאי האירוע והם מורכבים בהתאם למספר מאפיינים שונים של האירוע עצמו, לרבות, הלוקיישן בו בחרתם לערוך ולקיים את האירוע העסקי, סוג ואופי האירוע העסקי אותו אתם מקיימים, וכמובן, מספר המשתתפים באירוע.

כמו כן, מגשי האירוח לאירועים עסקיים, מהווים אלמנט דקורטיבי הודות לעיצוב הייחודי של כל מגש ומגש, כאשר סידור מרכיבי המזון והמשקה על גבי מגשי האירוח יכול להיעשות בהתאם ללוגו החברה או בית העסק המקיים את האירוע.

הכנת מגשי אירוח לעסקים מתבצעת ביום האירוע עצמו וזאת על מנת להבטיח לבאי האירוע טריות, פריכות וטעם מענג בכל מנת כיבוד המוגשת באמצעותם. את מגשי האירוח תוכלו להציב במרכז שולחן הישיבות (במידה ומדובר באירוע עסקי מסוג ישיבה/פגישה עסקית או בעמדת הגשת מעוצבת המשלבת בתוכה מספר גדול של מגשי אירוח מתחלפים בהתאם לשלבי האירוח השונים במהלך האירוע.

מגשי אירוח לאירועים – הטעם המפנק של האירוע

מגשי האירוח השונים לאירועים משלבים בתוכם מגוון רחב של מנות אוכל מפתיעות המגיעות כמנות אישיות לכל אורח/ת באירוע או לכל משתתף/ת בישיבה או הפגישה העסקית. מנות אלו מיוצרות מחומרי גלם איכותיים וטריים והן מגיעות באריזה מיוחדת השומרת על טריות המנה.

כמו כן, מגשי האירוח כוללים בתוכם: מטבלים ורטבים מיוחדים, ירקות (בכל צבע אפשרי) חתוכים, מאפים טריים ומגוון מרכיבי מזון נוספים המותאמים לסוג המגשים המועדף עליכם ביותר: מגש אירוח חלבי/בשרי/צמחוני. בנוסף,  תוכלו להתענג על מגשי קינוחים המשלבים בתוכם עוגות אישיות, עוגיות מיוחדות, מאפים מלוחים/מתוקים ודברי מתיקה נוספים על בסיס שוקולד.

את מגשי האירוח השונים תוכלו להציב במרכז שולחנות האירוח באירוע או בעמדת אירוח מרכזית ומעוצבת המשלבת בתוכה גם עמדת קפה/תה ועמדה לשתיה קלה. אם גם אתם עומדים לקיים אירוע עסקי בזמן הקרוב, זה הזמן להכיר מקרוב את פתרונות האירוח המוצעים לכם באמצעות מגשי אירוח לאירועים עסקיים.

חווה ואדם הפקות אירועים

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה