אל תישארו על החוף: חתונה על יאכטה

חתונה היא אירוע מרגש, ועם השנים היא הולכת ונעשית גם אירוע מקורי. לזוגות רבים נמאס להתחתן באולמות אירועים כמו הוריהם או בגני אירועים שנראים כולם אותו דבר; יותר ויותר זוגות מחפשים רעיונות מעניינים חדשים להפקת חתונה שתהיה מקורית ומעניינת, ואחת מן האפשרויות הרבות שיש לשם כך היא חתונה על יאכטה או חתונה בטבע.

ובעצם, למה לא? חתונות רבות נערכות על חוף הים, כשהחתן והכלה יחפים והאורחים נהנים מן הבריזה הקלה שנושבת מן הגלים, אז למה לא להרחיק מעט ולהתחתן לא על החוף אלא מולו? בפרט אם יש לכם קהל מוזמנים קטן באופן יחסי, כמה עשרות בודדות ולא מאות מוזמנים, תוכלו להזמין אותם לעלות על סיפונה של יאכטה מפוארת ולצאת לחגוג במקום הכי טבעי שיש: לב הים.

הלוגיסטיקה היא לא משימה בלתי אפשרית

חברות רבות מציעות היום שירותי השכרת יאכטה למטרות שונות, החל משיט לתיירים וכלה באירוח קבוצות קטנות של עובדים שיוצאים לימי גיבוש מטעם מקום העבודה. אפשר לשכור יאכטה כזו, לדאוג שיהיו בה די מזון ומשקאות לטובת ציבור האורחים ולצאת להפלגה נעימה בלב ים. אם תזמינו גם תקליטן ותדאגו לרחבת ריקודים במרכז היאכטה, אז צפויה לכם חתונה באמת מיוחדת ולאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת.

אגב, לא חייבים להתחתן בין הגלים או לאלץ את האורחים להצטרף – אפשר בהחלט לערוך את טקס החופה כאשר היאכטה עוגנת בבטחה במזח ונעה בעדינות רבה לרחש הגלים ולצאת לשיט רק מאוחר יותר במהלך הערב.

חשוב לשים לב:

חתונה על יאכטה יכולה להיות אירוע רומנטי, יפה, יוקרתי ובלתי נשכח, אבל זהו לא אירוע שמתאים לחתונות גדולות. עם זאת, בשנים האחרונות יותר ויותר אירועים נחגגים בצנעה עם קהלי מוזמנים קטנים יחסית, כאשר בעלי השמחה מעדיפים להשקיע בפרטים הקטנים – וחתונות לא יוצאות דופן: אם קהל המוזמנים קטן יחסית, חתונה על יאכטה היא רעיון נפלא.

אגב, אם אתם מתכננים חתונה עם מספר מוזמנים גדול מכפי שהיאכטה יכולה לשאת, תוכלו לשקול לערוך את החתונה במקום מסורתי רגיל כמו אולם או גן אירועים, אבל לקיים על היאכטה את מסיבת הרווקים או הרווקות.

בעיה אחרת שחשוב להיות מודעים אליה היא העובדה שחתונה על יאכטה אינה מתאימה לכל אחד משום שיש אנשים שעלולים לסבול ממחלת ים בזמן ההפלגה ולחוש לא בטוב. פתרון אפשרי אחד הוא כאמור לקיים את החתונה כאשר היאכטה עוגנת במזח ורק לאחר מכן לצאת להפלגה, וכן ניתן להתייעץ עם בעל היאכטה כדי לבחון פתרונות אפשריים נוספים.

לסיכום,

אם אתם מחפשים רעיון מעניין לחתונה שתהיה רומנטית, מרהיבה, מקורית ומרשימה שהאורחים לא ישכחו עוד זמן רב – כדאי לשקול חתונה על יאכטה לחיבור מקסימלי של האהבה שלכם עם הים הכחול ורחב הידיים.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה