איך עורכים חתונה בחוץ?

לאחר שטבעת האירוסין ניתנה והמילה "כן" נזרקה לאוויר, ולאחר שגם השמפניות התחממו וההתרגשות הראשונית קצת נרגעה, הגיע הזמן להתחיל לתכנן את היום הגדול. תכנון חתונה הוא פרויקט של ממש, וזוגות רבים אף בוחרים להשקיע בו חודשים רבים של הכנות, מדידות, טעימות וחזרות, ובסופו של דבר מדובר בהפקה על פי טעמכם האישי, הפקה שכל אחד מכניס לתוכה את האידיאולוגיה שלו ואת החלומות הפרטיים שלו. אחד הטרנדים הלוהטים הוא חתונה בטבע, ואם גם אתם נרגשים מהאפשרות של חופה בין עצים ירוקים ואוויר צלול, אתם בוודאי תוהים איך עורכים חתונה בחוץ ומה היא הדרך הנכונה והטובה ביותר להפיק אירוע שכזה. אם כן, ננסה לתת כמה טיפים קטנים שיעזרו לכם לצאת לדרך.

מתחילים מההתחלה

אחד הקשיים העיקריים שמאפיינים חתונה בטבע הוא הקושי הטמון בכך שאתם מקיימים אירוע במקום שאיננו מנוהל על ידי צוות אשר מנוסה בניהול חתונות. אולמות וגני אירועים לרוב יספקו לכם ליווי אישי של יועצים שכבר ארגנו חתונה או שתיים אבל עוד יותר מכך, הם יספקו לכם את כל הציוד הדרוש לרבות שולחנות וכיסאות, מערכת הגברה, מטבח, שירותים, ושטחים מוגדרים, מסודרים ומטופחים שבהם תוכלו לקבל את פני האורחים, לקיים את החופה, לאכול ובעיקר לרקוד. תכנון חתונה בחוץ מחייב אתכם להתחיל מההתחלה – קבלת אישורים (אם יש בכך צורך), השכרת שולחנות וכיסאות, בחירת כלי אוכל, הרכבת מנות, השכרת ציוד תאורה והגברה ועוד רשימה ארוכה של מטלות. ככל שזה נשמע מורכב חשוב שתזכרו שישנן גם חברות הפקה מקצועיות ומנוסות מאוד שיודעות היטב איך עורכים חתונה בחוץ ובדיוק מה נדרש כדי לעשות את זה בצורה הטובה ביותר.

שחררו מעט מהאחריות

עם ובלי קשר לעובדה שאתם מארגנים חתונה בטבע, חשוב שתזכרו שהתהליך הזה הוא שלב אחד קטן בדרך לפרק הבא בחייכם הזוגיים, פרק שהוא מרגש ומסעיר במיוחד. נסו ליהנות מהדרך ככל האפשר ולשחרר קצת אחריות. זה בסדר גמור להיעזר בגורמים מקצועיים או בחברת הפקות שיודעת איך עורכים חתונה בחוץ ואיך לעשות את זה בצורה פשוטה וחלקה הרבה יותר. נצלו את הזמן כדי ליהנות מהזוגיות, שהיא הסיבה האמיתית למסיבה, נסו לנוח ככל האפשר, התמקדו במטלות המהנות יותר (כמו מדידות השמלה או תכנון ירח הדבש) וחכו לרגע הגדול שבו תעמדו יחד תחת החופה לנגד הקרובים והחברים האהובים. אלה הם הדברים החשובים באמת, ובהם מוטב שתתמקדו.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה