מקום לחתונה בטבע

יש משהו בחתונה בטבע שפשוט אי אפשר להתחרות בו. היופי שאין שני לו של חופה על רקע חוף ים סלעי, גן בוטני ירוק ורומנטי, האינטימיות הנעימה של החצר האחורית שלנו. מדובר במתכון בדוק לאירוע מרגש ובלתי נשכח. על אף שהאתרים האלה מדהימים, יש גם כמות ניכרת של עבודה ותכנון הכרוכים בתכנון חתונה בשטח. מפתרונות התאורה ועד לתכנון הישיבה, אספנו כמה מהשיקולים שיוצרים אירוע מנצח באוויר הפתוח. בין אם הלכנו על אירוע יוקרה נוצץ או חגיגה בלתי פורמלית בלב היער, אלו כמה מההיבטים שחשוב שניקח בחשבון בעת בחירת מקום לחתונה בטבע.  

האוהל הנכון יכול לעשות את כל ההבדל

לא משנה באיזה מקום לחתונה בטבע נבחר, חשוב שנוודא שיש לנו קורת גג בה יוכלו האורחים שלנו להרגיש בנוח. הפתרון היעיל והחכם ביותר במקרה כזה, יהיה אוהל אירועים. היתרון העיקרי באוהלים הוא שניתן להרים אותם כמעט בכל מקום. כיום, זמינים עבורך אוהלים מעוצבים בעלי מראה מהמם שיספקו נראות ייחודית וקסומה לחתונה שלך. הם מגיעים בכל הצורות, חומרי הגלם והגדלים. חשוב שנתאים את האוהל לחזון העיצובי שלנו ולוודא שהם מותאמים למתחם שנבחר. בין אם האירוע שלך נערך בקיץ או בחורף, חשוב שנשלב בו פתרון לוויסות טמפרטורה. תנורי חימום או מאווררים ומצננים, יבטיחו שלאורחים שלך יהיה נעים ונוח, גם בלב הטבע. 

פתרונות ישיבה יפים ונוחים

בין אם בחרת בנוף כפרי ביער, בחצר אחורית קטנה או במדשאה מפוארת, כל מקום לחתונה בטבע נעשה מזמין ונוח יותר עם הריהוט הנכון. פתרונות ישיבה נמוכים עם ריפוד מפנק והמון כריות, יספקו אווירת "זולה" כיפית ומהנה. ניתן לסדר את מתחמי האוכל עם שולחנות קבלה קטנים, המונים ארבעה אנשים וליצור מראה ואווירה אינטימיים יותר. סביר להניח שזה ישיג את המטרה שרצית מלכתחילה – אירוע שקט, ייחודי ונעים שמדבר אותך. 

עיצוב האירוע

ניתן לפזר בכל מתחם האירוע עששיות, פתרונות חציצה ייחודיים כמו מחיצות מתקפלות, פרגודים ומשרביות, נרות ושלל אלמנטים סרוגים או ממקרמה שיספקו את המראה החמים שיחמיא לנוף הטבעי שמקיף אותך. יש משהו קסום בשילוב הזה שיישאר בזיכרון זמן רב לאחר מכן.

להיערך לכל תרחיש

אמנם אין באפשרותך לשלוט במזג האוויר, אך עדיין ניתן לנסות להתכונן אליו בצורה הטובה ביותר. כשזה מגיע לתשתיות האירוע שלך, חשוב שנשאל את עצמנו כיצד עשוי מזג האוויר להשפיע על האירוע. כפי שראינו, אוהלים יוכלו לסייע בהגנה על האורחים מפני גשם. שווה שנפזר במתחם גם כרבוליות נעימות שיאפשרו לאורחים שלנו להרגיש בנוח. פתרונות הצללה שיימתחו לאורך כל מתחמי הישיבה ביום חם יבטיחו שהאורחים שלך לעולם לא ירצו ללכת הביתה ויחגגו וישמחו איתך עד למיצוי האירוע כולו. 

עם מעט חשיבה יצירתית והרבה נכונות להשקיע, נוכל להפוך את החתונה שלנו ליום של קסם בטבע.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה