חתונה בטבע בצפון

הצפון המדהים טומן בחובו מגוון אפשרויות לחתונות מדהימות. משום כך, חתונה בטבע בצפון הפכה לאלמנט מבוקש בעיקר בשל המרחבים הפתוחים, המקוריות, והאינטימיות שחתונה מסוג זה מספקת. אז אילו באילו אתרים כדאי לארגן חתונה בטבע בצפון? ואיך מארגנים את האירוע המושלם? כמה אפשרויות מדהימות בהמשך.

חתונה בנחל הבניאס

נחל הבניאס הוא נחל מדהים העובר בכמה וכמה מקומות ואתרים בצפון. הנחל הינו נחל יפיפה טובל בטבע ירוק, מה שמסביר מדוע מדובר באחד מאתרי התיירות הבולטים והיפים ביותר שיש לצפון להציע. מה שרבים לא יודעים הוא שניתן בקלות להפוך את הנחל לתפאורה המושלמת לחתונה שלכם. את החתונה תוכלו לנסות לארגן באחד הקיבוצים בו הנחל עובר, כמו למשל קיבוץ דפנה, או באתרים שונים של הנחל. התוצאה היא אווירה קסומה, רומנטית וחד פעמית, בדיוק כפי שהייתם מצפים מהחתונה שלכם.

חתונה על שפת הכינרת

אי אפשר לדבר על חתונה לצפון ולא להזכיר את הכנרת. חתונה על שפת הכינרת מאפשרת חתונה מקורית וכיפית במיוחד. את החתונה ניתן לערוך בעיקר בחודשי הקיץ החמים, ואפילו לשלב טבילה במים בתום הערב: בכך תוכלו ליהנות ממים מתוקים והעדר הלחות במקום. יש להדגיש שארגון חתונה בכנרת, כמו באתרי טבע אחרים, דורש תכנון מוקפד וחשיבה על הפרטים הקטנים ביותר. כך למשל חשוב לדאוג ארגון החתונה למערכת הגברה, גנרטור חשמלי ושאר הציוד המסייע להקמת חתונה מסוג זה.

חתונה ברמת הגולן

אנשים רבים אינם מודעים לכמה יפה לערוך חופה תחת כיפת השמיים שנוף הגולן נשקף מתחת. חתונה מסוג זה יכול להתקיים בטבע בצפון, תוך ארגון של כל מה שקשור לחתונה החל מקייטרינג, עד מוזיקה וחופה. שלל אתרי טבע, קיבוצים ומתחמים ייעודיים לעריכת אירועים בכלל וחתונות בפרט יוכלו לספק לכם את זה.

חתונה בטבע בצפון במקומות מסודרים

בגלל שחתונה בצפון בטבע הפכה לכה פופולארית, כיום ישנם לוקיישנים שכבר ערוכים לחתונה כזאת: מקומות אלה יהיו מאובזרים בכל הדרוש לקיום האירוע, ובחלק מהמקרים יעסיקו או יעבדו בשיתוף פעולה עם הספקים השונים הנדרשים לאורך הערב. הלוקיישן הוא בעצם מקום לאירועים בטבע, שמארגן עבורכם את כל החתונה. חתונות מסוג זה יכולות להתרחש בחורשה, בהר, בגנים ועוד.

כיצד מארגנים חתונה בטבע בצפון?

למרות שהכנה לחתונה מסוג זה נראית פשוטה, חשוב לדעת שחתונה בטבע בכל מקום דורשת בדרך כלל ארגון של חברת הפקות. בחלק גדול מהמקומות חייבים לדאוג מראש לקבלת כל ההיתרים והרישיונות לקיום האירוע, אבל אתם ממש לא חייבים לעשות את זה לבד. חברת הפקות תדאג לאישורים מרשות שמורות הטבע לקיום החתונה, לקייטרינג, לתאורה, הגברה, שולחנות, מוזיקה וכל מה שצריך לחתונה מסוג זה.

פרמטר המרחק משחק תפקיד גם כן בקביעת החשיבות של חברת הפקות בצפון. אנשים המתגוררים באזורים אחרים של מדינת ישראל יתקשו לבצע בכוחות עצמם את כל הבירורים, התיאומים והחיפושים, למשל בכל הנוגע לבעלי מקצוע הפועלים באזור. חברת הפקות הופכת לכן את החיים של כל המעורבים לפשוטים יותר, ומגדילה את הסיכויים לכך שהאירוע יעבור על הצד הטוב ביותר האפשרי.

אנשים שמארגנים חתונה לבד, הם אנשים שבדרך כלל מארגנים חתונה קטנה או חתונת קונספט כמו למשל חתונה בטבע בצפון בה ניתן לשבת על מחצלות במקום ליד שולחנות, את האוכל מביאים האורחים במקום מתנות, והמוזיקה שבוקעת הינה מוזיקת כלי נגינה של נגן מקצועי או חבר טוב. זה יכול להתאים בחלק מהאירועים, בעיקר האינטימיים שבהם, אבל ממש לא בכולם.

חתונות בטבע בצפון – חיבור לאדמה

חשוב לדעת שחתונות בצפון מתאימות למכנה משותף רחב מאוד של אנשים, ובמידה רבה לקהל ספציפי של מוזמנים. בדרך כלל בחתונות מסוג זה נהנים אנשים הרפתקניים, אוהבי טבע, מחוברים לאדמה, שהם חברים מספיק טובים כדי לזרום עם האירוע.

בכל מקרה חשוב שאתם בראש ובראשונה תיהנו מהחתונה, ואם תעזרו בשירותים של חברת הפקות כמו חווה ואדם – תוכלו להגיע אל האירוע שלכם בראש שקט.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה
כלי נגישות