חתונה בטבע בצפון – המלצות למקומות לחתונה בטבע

הצפון המדהים טומן בחובו מגוון אפשרויות לחתונות מדהימות. משום כך, חתונה בטבע בצפון הפכה לאלמנט מבוקש בעיקר בשל המרחבים הפתוחים, המקוריות, והאינטימיות שחתונה מסוג זה מספקת. אז אילו באילו אתרים כדאי לארגן חתונה בטבע בצפון? כמה אפשרויות מדהימות בהמשך.

חתונה בנחל הבניאס

נחל הבניאס הוא נחל מדהים העובר בכמה וכמה מקומות ואתרים בצפון. הנחל הינו נחל יפיפה טובל בטבע ירוק. את החתונה תוכלו לנסות לארגן באחד הקיבוצים בו הנחל עובר, כמו למשל קיבוץ דפנה, או באתרים שונים של הנחל.

חתונה על שפת הכינרת

חתונה על שפת הכינרת מאפשרת חתונה מקורית וכיפית במיוחד. את החתונה ניתן לערוך בעיקר בחודשי הקיץ החמים, וליהנות ממים מתוקים והעדר הלחות במקום. חשוב לדאוג ארגון החתונה למערכת הגברה, גנרטור חשמלי ושאר הציוד המסייע להקמת חתונה מסוג זה.

חתונה ברמת הגולן

אנשים רבים אינם מודעים לכמה יפה לערוך חופה תחת כיפת השמיים שנוף הגולן נשקף מתחת. חתונה מסוג זה יכול להתקיים בטבע בצפון, תוך ארגון של כל מה שקשור לחתונה החל מקייטרינג, עד מוזיקה וחופה.

חתונה בטבע בצפון במקומות מסודרים

בגלל שחתונה בצפון בטבע הפכה לכה פופולארית, כיום ישנם לוקיישנים שכבר ערוכים לחתונה כזאת. הלוקיישן הוא בעצם מקום לאירועים בטבע, שמארגן עבורכם את כל החתונה. חתונות מסוג זה יכולות להתרחש בחורשה, בהר, בגנים ועוד.

כיצד מארגנים חתונה בטבע בצפון?

למרות שהכנה לחתונה מסוג זה נראית פשוטה, חשוב לדעת שחתונה בטבע בכל מקום דורשת בדרך כלל ארגון של חברת הפקות. חברת הפקות תדאג לאישורים מרשות שמורות הטבע לקיום החתונה, לקייטרינג, לתאורה, הגברה, שולחנות, מוזיקה וכל מה שצריך לחתונה מסוג זה.

אנשים שמארגנים חתונה לבד, הם אנשים שבדרך כלל מארגנים חתונה קטנה או חתונת קונספט כמו למשל חתונה בטבע בצפון בה ניתן לשבת על מחצלות במקום ליד שולחנות, את האוכל מביאים האורחים במקום מתנות, והמוזיקה שבוקעת הינה מוזיקת כלי נגינה של נגן מקצועי או חבר טוב.

חתונות בטבע בצפון – חיבור לאדמה

חשוב לדעת שחתונות בצפון מתאימות לקהל ספציפי של מוזמנים. בדרך כלל בחתונות מסוג זה נהנים אנשים הרפתקניים, אוהבי טבע, מחוברים לאדמה, שהם חברים מספיק טובים כדי לזרום עם האירוע. בכל מקרה חשוב שאתם בראש ובראשנה תיהנו מהחתונה, ואם תעזרו בשירותים של חברת הפקות – תוכלו להגיע אל האירוע שלכם בראש שקט.

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה