גל ויאיר

אנחנו, גל ויאיר, רוצים להודות בחום ל"חווה ואדם" שהפיקו עבורינו חתונה מדהימה בטבע! עוד זמן רב, אחרי הארוע האורחים שלנו ממשיכים להיתקשר ולספר כמה הם נהנו ועד כמה היה הארוע מיוחד וייחודי.
כבר במפגש הראשון עם נדב נתנזון, המפיק, ידענו שנירצה לעבוד איתו, ואכן לא טעינו. נדב היה סבלני, נעים וקשוב לכול בקשה ושאלה, מלא רעיונות יצירתיים, ועם יכולת הבחנה והבנה, שאיפשרו לו להתאים את הארוע אלינו ולהגשים לנו גם מישאלות ייחודיות מחוץ לקופסא.. נדב מקושר להרבה מאוד ספקים (קייטרינג, להקות, צלמים, אנשי חשמל וסאונד..וכו'), הצליח ללהשיג עבורינו מחירים ידידותיים ו'שפויים', יחסית למחירי השוק. הוא הפליא להרכיב את הפאזל של הארוע, מהפרטים הגדולים ועד הקטנים ביותר (כולל שירותים, ריסוס השטח בטבע, פינות זולה.. ועוד ועוד..), והכול בחיוך ברוגע ובכיף.
אנחנו רוצים להודות גם לנועם בן שימול, מנהל הארוע, שעובד עם נדב. נועם כשמו כן הוא, בחור נעים ומקסים ביותר! הוא הגיע לשטח על הבוקר וידע בדיוק מה צריך לעשות ומתי. הוא שמר על הלו"ז שקבענו, בדק בכול רגע שהכול מיתנהל כפי שצריך, וגם ידע ליפתור בעיות שהתעוררו במהלך היום והארוע. הוא היה קשוב, אחראי ומסודר, תיקתק את העניינים והסיר דאגה מעל כתפינו כדי שנוכל להיות פנויים לחגיגה ולאורחים.
לכבוד ולעונג לנו להמליץ באהבה, על נדב ונועם מ "חווה ואדם". אנחנו מאחלים להם עבודה פורייה ומהנה ושימשיכו לגרום אושר וכיף לעוד אנשים רבים ברגעי חייהם המיוחדים.
גל ויאיר וייסמן

מתכננים
אירוע?
לעוף למעלה