החתונות שלנו

בחוה ואדם אנחנו מאמינים כי כל זוג רואה את החתונה שלו בצורה שונה.
המטרה שלנו היא להגשים את החלום ולהפיק לכל זוג חתונה שהוא לא ישכח.
ההתמחות שלנו היא הפקת חתונות שונות, המטרה שלנו היא לצאת מהמסגרת, למצוא את המקום המיוחד,
האוכל והשתיה המדוייקים, המוסיקה המתאימה, לחבר את כל שאר הפרטים וליצור בדיוק את האווירה שדמיינתם.
בעזרתנו, התהליך שנקרא חתונה יתנהל בצורה נינוחה, ברורה ומהנה!

חתונה בים

הים יוצר אנרגיות של אינסופיות – אושר שאינו נגמר וכך גם יכולה להיות החתונה שלכם – חופת שמיים כחולים, תחושת חול מדגדג, רוח קלה מלטפת ורחש גלים…
כל אלה יחד עם השמש הנעימה המבקרת אותנו בישראל רוב ימות השנה יכולים להיות
התפאורה המושלמת בחתונת החלומות שלכם.
אנו כאן על מנת להגשים חלום זה – אם מדובר בחתונה רבת משתתפים או חתונה אינטימית וייחודית.

בחוה ואדם נדאג לחבר אתכם לחוף הים המתאים – כזה בו ניתן לארח את כל האורחים החשובים לכם באופן מכובד, נחשוב על כל הפרטים – הגדולים והקטנים: התאמת קייטרינג ותפריט, בחירת הבר הנכון והמתאים ביותר לאווירה אותה תרצו ליצור ביום שלכם ועד פרטים קטנים כמו חשמל, מים, סאונד ובמילים אחרות ניהול מלא של הארוע במטרה שאתם תבואו מרוכזים רק באושר הפרטי שלכם ותהנו כאחרון האורחים.

חתונה בחצר המשפחתית

חתונה בחצר המשפחתית היא אירוע בעל אופי אינטימי שמחובר מאוד למושגים של ביתיות ומשפחתיות.  אם ברשותכם חצר גדולה, הרי זו הזדמנות מעולה לחוות אירוע שכזה. נוכל לעצב חגיגה שמחה עם הטאץ' המשפחתי המיוחד שלכם.

נשמח להגיע כדי לראות את החצר והבית ולתכנן את ההפקה בצורה היסודית והטובה ביותר כך שביום האירוע כל שעליכם לעשות הוא להנות מהחגיגה.

חתונה בטבע – ביער, בין הכרמים, במדבר

יש משהו בטבע שגורם לאנשים לנשום יותר טוב, להשתחרר מעכבות, ולהתחבר אחד לשני. הטבע מוציא מכל חגיגה את המיטב. חתונה ביער קסום, במטע זיתים או בכרם יפהפה . ליד נחל זורם או במדבר רחב ידיים, הטבע מספק מגוון נופים כשכל אחד נותן אווירה שונה ומיוחדת.

בחוה ואדם המטרה שלנו היא ליצור חתונות שונות בהתאמה אישית. אנחנו פתוחים לכל רעיון, מוכנים לראות כל לוקיישן בטבע, וערוכים להפוך אותו לאיזור חגיגה ראוי ואף יותר מזה. עריכת חתונות בטבע היא דבר שדורש מיומנות. בחוה ואדם אנו מפיקים חתונות בטבע על ידי עבודה עם הספקים המתאימים ביותר בתחום להכשרת המקום, ומתחייבים לעשות הכל על מנת להגשים את חלומכם.

חתונה בחווה

ברחבי הארץ מסתתרות חוות בבעלות פרטית המציעות את היופי של הטבע עם תשתית מתאימה. בידינו הקשרים עם בעלי החוות ונוכל להפיק עבורכם בהן חגיגה מיוחדת במינה. אירוע בחווה היא אלטרנטיבה מושלמת למי שאין בידו חצר גדולה או שטח בטבע עם אישורים מתאימים.

צור איתנו קשר